קטגורית פיסול עם 667 יצירות

מיין לפי:
1,500 ₪
900 ₪
200 ₪
65,000 ₪
500 ₪
250 ₪
1,100 ₪
400 ₪
2,200 ₪
500 ₪
5,000 ₪
200 ₪
1,000 ₪
600 ₪
500 ₪
10,400 ₪
10,400 ₪

פיסול

96 פריטים
לחימר ולתחושה הנפלאה המתלווה ללישתו ועיצובו, התוודעתי עוד כנער כאשר ניתנה לי הזכות הגדולה ללמוד אצל גדולה (ו' שרוקה) עוגן (שוויג), הגדולה מכולן. באותם ימים היא ניהלה את המחלקה לקרמיקה בבצלאל ואחת לשבוע היא הייתה מגיעה לחוות הנוער הציוני בירושלים שם למדתי, ולימים אף הייתי אחראי על הסדנא לאמנות שימושית. בחיי כבוגר, עסקתי בעיקר בחינוך ולא תמיד יכולתי להתפנות לעיצוב הקרמי, אחת מאהבותיי הרבות. עם פרישתי בשנת 2010 (לאחר קרוב ל 50 שנה בשדה החינוך (מתוכן 17 שנה כמנהל כפר הנוער מאיר שפיה שזכה בראשותי ב''פרס שר החינוך'') הצטרפתי לרעייתי אתה אני חי בקיבוץ מגל, ולשמחתי אני מוצא סוף סוף זמן להתמסר לאהבותיי שהוזנחו עד עתה: אני עוסק בפיסול (לפני שנה ערכתי תערוכת יחיד שנשאה את הכותרת ''בריאה'' בגלריה בגן שמואל, וכיום מוצגות חלק מעבודותיי באותה גלריה בה מוצגת תערוכה ''מחווה לטבע'' לרגל מלאת 100 שנה לאימפרסיוניזם. במקביל לפיסול, אני עוסק בכתיבה הן למבוגרים והן לילדים. עד כה יצאו 4 ספרים במסגרת הסדרה ''העולם של אגם'' על שמה של נכדתי המתוקה אגם. יחד עם זאת לא נטשתי לגמרי את שדה החינוך, ומאז פרישתי אני עוסק באימון והכשרת מנהלי מוסדות חינוך במסגרת המינהל לחינוך התיישבותי ומכון ''אבני ראשה''.
89 פריטים
את דרכי האמנותית התחלתי בצילום. עסקתי בכך די הרבה ובעצם מעט גם היום. בסוף שנות ה 80 של המאה הקודמת הצטרפתי לחוג קרמיקה בבית הספר למבוגרים במועצה האזורית מגידו – בהדרכת הקרמיקאית ג'ין מאיר ז'ל ומאז אני עוסק בכך בהתאם לזמן שיכולתי להקצות לכך. במשך השנים לקחתי קורס פיסול באורנים בהדרכתו של הפסל יעקב חפץ וכן קורס עיצוב. התנסיתי גם בפיסול באבן ובברזל ולבסוף החלטתי על פיסול בחומר. השתתפתי בתערוכת אמני הקיבוץ בירושלים, תערוכה משותפת באולם עין השופט, תערוכת יחיד בגלריה מעגן מיכאל, תערוכת אמני אזור מגידו במוזיאון בית וילפריד ועכשיו תערוכת יחיד בגלריה בשריד. במשך השנים נעזרתי בפסל דוד מוריס לשריפת עבודותיי (תנור שריפת עץ) וממנו השכלתי הרבה ממה שאני יודע כיום. עכשיו אני עובד בסטודיו שהיה של ג'ין מאיר ז'ל – ומשתמש לשריפת העבודות בתנור שריפת עצים שבניתי לעצמי. הפיסול בשבילי הוא מעין ''בריאה'' של יש מאין. מהחומר שהוא חסר צורה אבל ניתן ליצירה אני בורא את יצירי דמיוני, לפעמים הם דומים למשהו ולפעמים הם בעיני המתבונן. בכל עבודותיי החומר נראה כפי שהוא וגם אם הצורה ''מתחזה'' למשהו מחומר אחר - הפסל עצמו ניכר שהוא עשוי מהחומר המקורי. אין לי קו אחיד וברור בעבודתי אלא חיפוש מתמיד ורעיונות משתנים. אל תחפשו בעבודותיי את מה שאני חשבתי כשעשיתי אותן – אלא את מה שאתם רואים. מוזמנים להנות מהפסלים בתמונות וכמובן אפשר לבקר אצלי בסדנא לקרמיקה בתאום.
49 פריטים
שמי לאה. הפיסול הוא התחביב שלי. בעת טיוליי בחוף הים אני אוהבת לאסוף אבנים וצדפים. אני הופכת אותם מצד לצד ובוחנת את הייחוד של כל אחד מהפרטים. ככל שאני מעמיקה בהסתכלותי, אני גלה צורות חדשות. אני מנסה לחבר בין הפרטים השונים ובסופו של דבר אני יוצרת דמויות של בני אדם, בעלי חיים וצורות אבסטרקטיות שונות. כאשר אני מחברת בין הפרטים השונים ליצירת הפסל הייחודי אני שומרת על הצורה המיוחדת של כל פרט ופרט ואיני עושה בו שינויים ולא הקלים ביותר. כדי לבנות את הפסל פיתחתי שיטה ייחודית המאפשרת לי להשיג את האפקט המבוקש.. כל פסל הוא ייחודי ואין שני לו. בעזרת עיפרון אני מוסיפה פרטים חסרים כדי להשלים את ה''תמונה'' הנדרשת. הפסלים מצופים בלכה על מנת להעניק להם מראה של ''אבן רטובה''. את האבנים לפסלים אני בוחרת בהתאם לסוג האבן צורתה וצבעה. לפעמים אני נאלצת להקדיש זמן רב בחיפוש אחרי האבן המתאימה. חשיפה לפסלים מעניקה לדעתי תחושה של רוגע והתחברות אל הטבע. My name is Lea. Sculpturing is my hobby. I like to stroll along the sea shore and to collect rocks, stones and shells. When I pick them up, I examine each one, looking for the uniqueness of each individual. The more time I spend (looking at a sample), the more new shapes do appear in front of me, with it come new ideas how to put pieces together in order to create a figure of a person, an animal or an abstract. When I assemble the figure I preserve the original shape of each of the pieces and do not perform any alteration. In order to build the figure, I developed a unique method which enables me to get the desired result. Each sculpture is unique and stands by itself. With the help of a pencil I do add few lines in order to complete the desired picture. I use varnish to get the effect of ''wet stone''. The stones are being picked according to shape, color and origin. Sometimes it takes a lot of time to find the right stone! Exposure to the sculptures provides (to my mind) a feeling of relaxation and connection to nature.
21 פריטים
האומנית יהודית יהלום – נחשבת לאומנית ארץ-ישראלית מובהקת. כאשר ביצירותיה הססגוניות והיפות משלבת הרבה מוטיבים הקשורים לארץ-ישראל בכל עיצוביה המדהימים שמה לה מטרה אחת ברורה. והיא ליפות את הארץ ככל שרק ניתן. וזאת ניתן לראות בהעניקה צבעוניות מיוחדת, ובמקצבים ליריים בעבודותיה. כל עבודותיה מתבצעות בהזמנה בהתאמה לכל פרויקט. בהתאם לגודל המבנה. או גודל מחיצה חלונות וכדומה עבודותיה מתחלקות למספר טכניקות וחומרים המאפיינים את יצירותיה. כמו: עבודות ויטראז'ים – הרבה מהויטראז'ים אותם עיצבה וביצעה ניתן לראות לרוב בבתי-כנסת. כאשר בהם במיוחד ניתן לראות אלמנטים העוסקים בנושאי יודאיקה. כמו יציאת בני-ישראל ממצרים, מעמד הר – סיני, בארה של מרים, שבעת המינים, שנים עשר השבטים חגים וכן עבודות של ריקוע נחושת המבוצעים במס' טכניקות כגון: נחושת עם אפקטים מיוחדים של קורוזיה, נחושת בשילוב – ויטראז', נחושת בולטת. יצירותיה של יהודית יהלום מוצגות בתערוכות ציור בארץ ובחו''ל, עבודות הציור שלה מורכבות מטכניקות מעורבות בשלל צבעים המונחים זה לצד זה בטוב טעם.
19 פריטים
סטודיו לאדריכלות ואומנות בחימר של האדריכלית טל ניסים. יצירות יחודיות בעבודת יד בחימר. ''לרקוד בעינים עצומות, לנוע עם המוזיקה, מוזיקה וגוף מחוברים בתנועה אין סופית מדוייקת וחופשייה'' התנועה הזו ''רקדה'' ברישומים שלי בהיותי סטודנטית לאדריכלות ב''בצלאל''. שעות ארוכות רשמתי תנועה - בבתי קפה, על ספסלים ברחוב, בישיבה על המדרכה, מתבוננת בתנועת האנשים, ורושמת. רק תנועה... הווייה שלמה בקו אחד, ביד ימין, ביד שמאל, בעיניים עצומות או פקוחות, ניירות, גליונות, לבנים, צהובים, עפרונות, עטים, 6B... קו אחד המבטא תנועת היות האדם במרחב. עם השנים, רישומי התנועה הפכו לארכיטקטורה, חללים, מבנים, מרחבי חיים לאנשים, חלל ''רוקד'' עם חלל אחר, מערכות יחסים בין מסות ובין מה שבניהם, תנועה חופשית בסנכרון מדוייק. התנועה הזו מקבלת ביטוי גם בעבודותי בחימר. שבריר תנועה מחולל את ריקוד החימר בידיי. תנועות דקות כמעט סמוייות מעין, במוזיקה פרטית צועדות במרחב...
18 פריטים
ברוך שוהם, יליד 1945, למד אמנות בישראל וטכניקות במתכת אצל האמן הצ'יליאני BENEDICTUS בבסיסו של דבר, שוהם הוא אמן של חומר, בעיקר מתכת, דבר הבא לביטוי בגימור הדקדקני והמוקפד של כל עבודה ומדגיש את יופיו ויחודו של החומר ממנו נעשתה: מתכת,מתכות יקרות, עץ, אבן ושיש, קרמיקה, פלסטיק ופרספקס, זכוכית ועוד. בכל עבודה תמצא תמיד תנועה, הנובעת מן המוסיקה המתנגנת בראשו ומוצאת את ביטויה בתוצאה הסופית. פילוסופית, ניתן לתמצת את עבודתו של שוהם בשלוש מלים בלבד: מתכת, תנועה, מוסיקה. עבודות של הפסל שוהם מוענקות בארץ ובעולם במעמדים רבים לכבוד הנותן והמקבל.במקרים רבים עם עיצוב מיוחד וחד פעמי ONE OF A KIND . מומחה בעיצוב ויצור בכל חומר לפי רעיון המזמין. ברוך שוהם, פסלים, פסלונים, פיסול, פסלי קיר, פסלי הוקרה מעוצבים, פסלי ספורט מעוצבים, פסלי הנצחה מעוצבים, אמנות, אומנות, יודאיקה, פמוטים, חנוכיות, עיצוב פנים, עיצוב, אדריכלים, מתנות, מתנות מעוצבות לארועים, מתנות אומנותיות, מדליות, גביעים, מגינים, מדליונים, מחזיקי מפתחות, סיכות דש, סמלים, אותות, שלום, ירושלים, תכשיטים מעוצבים כסף זהב, תכשיטי ירושלים, שלטי מתכת, שלטים, מוצרי פרסום, מוצרי קידום מכירות, מוצרי קד''מ

קטגורית פיסול עם 667 יצירות

מיין לפי:
דף 1 מתוך 7  -   1   2   3   4   5   6   7

תגיות

, פיסול בחימר, אומנות דיגיטלית, הדפסים, תחריט, אקריליק, ציור שמן, ציורים, עגילי זהב