קטגורית פיסול עם 674 יצירות

מיין לפי:
250 ₪
8,000 ₪
250 ₪
300 ₪
350 ₪
250 ₪
1,800 ₪
1,600 ₪
4,500 ₪
4,000 ₪
200 ₪
2,400 ₪
500 ₪
12,000 ₪
12,000 ₪
2,500 ₪
700 ₪

פיסול

97 פריטים
לחימר ולתחושה הנפלאה המתלווה ללישתו ועיצובו, התוודעתי עוד כנער כאשר ניתנה לי הזכות הגדולה ללמוד אצל גדולה (ו' שרוקה) עוגן (שוויג), הגדולה מכולן. באותם ימים היא ניהלה את המחלקה לקרמיקה בבצלאל ואחת לשבוע היא הייתה מגיעה לחוות הנוער הציוני בירושלים שם למדתי, ולימים אף הייתי אחראי על הסדנא לאמנות שימושית. בחיי כבוגר, עסקתי בעיקר בחינוך ולא תמיד יכולתי להתפנות לעיצוב הקרמי, אחת מאהבותיי הרבות. עם פרישתי בשנת 2010 (לאחר קרוב ל 50 שנה בשדה החינוך (מתוכן 17 שנה כמנהל כפר הנוער מאיר שפיה שזכה בראשותי ב''פרס שר החינוך'') הצטרפתי לרעייתי אתה אני חי בקיבוץ מגל, ולשמחתי אני מוצא סוף סוף זמן להתמסר לאהבותיי שהוזנחו עד עתה: אני עוסק בפיסול (לפני שנה ערכתי תערוכת יחיד שנשאה את הכותרת ''בריאה'' בגלריה בגן שמואל, וכיום מוצגות חלק מעבודותיי באותה גלריה בה מוצגת תערוכה ''מחווה לטבע'' לרגל מלאת 100 שנה לאימפרסיוניזם. במקביל לפיסול, אני עוסק בכתיבה הן למבוגרים והן לילדים. עד כה יצאו 4 ספרים במסגרת הסדרה ''העולם של אגם'' על שמה של נכדתי המתוקה אגם. יחד עם זאת לא נטשתי לגמרי את שדה החינוך, ומאז פרישתי אני עוסק באימון והכשרת מנהלי מוסדות חינוך במסגרת המינהל לחינוך התיישבותי ומכון ''אבני ראשה''.
87 פריטים
את דרכי האמנותית התחלתי בצילום. עסקתי בכך די הרבה ובעצם מעט גם היום. בסוף שנות ה 80 של המאה הקודמת הצטרפתי לחוג קרמיקה בבית הספר למבוגרים במועצה האזורית מגידו – בהדרכת הקרמיקאית ג'ין מאיר ז'ל ומאז אני עוסק בכך בהתאם לזמן שיכולתי להקצות לכך. במשך השנים לקחתי קורס פיסול באורנים בהדרכתו של הפסל יעקב חפץ וכן קורס עיצוב. התנסיתי גם בפיסול באבן ובברזל ולבסוף החלטתי על פיסול בחומר. השתתפתי בתערוכת אמני הקיבוץ בירושלים, תערוכה משותפת באולם עין השופט, תערוכת יחיד בגלריה מעגן מיכאל, תערוכת אמני אזור מגידו במוזיאון בית וילפריד ועכשיו תערוכת יחיד בגלריה בשריד. במשך השנים נעזרתי בפסל דוד מוריס לשריפת עבודותיי (תנור שריפת עץ) וממנו השכלתי הרבה ממה שאני יודע כיום. עכשיו אני עובד בסטודיו שהיה של ג'ין מאיר ז'ל – ומשתמש לשריפת העבודות בתנור שריפת עצים שבניתי לעצמי. הפיסול בשבילי הוא מעין ''בריאה'' של יש מאין. מהחומר שהוא חסר צורה אבל ניתן ליצירה אני בורא את יצירי דמיוני, לפעמים הם דומים למשהו ולפעמים הם בעיני המתבונן. בכל עבודותיי החומר נראה כפי שהוא וגם אם הצורה ''מתחזה'' למשהו מחומר אחר - הפסל עצמו ניכר שהוא עשוי מהחומר המקורי. אין לי קו אחיד וברור בעבודתי אלא חיפוש מתמיד ורעיונות משתנים. אל תחפשו בעבודותיי את מה שאני חשבתי כשעשיתי אותן – אלא את מה שאתם רואים. מוזמנים להנות מהפסלים בתמונות וכמובן אפשר לבקר אצלי בסדנא לקרמיקה בתאום.
49 פריטים
שמי לאה. הפיסול הוא התחביב שלי. בעת טיוליי בחוף הים אני אוהבת לאסוף אבנים וצדפים. אני הופכת אותם מצד לצד ובוחנת את הייחוד של כל אחד מהפרטים. ככל שאני מעמיקה בהסתכלותי, אני גלה צורות חדשות. אני מנסה לחבר בין הפרטים השונים ובסופו של דבר אני יוצרת דמויות של בני אדם, בעלי חיים וצורות אבסטרקטיות שונות. כאשר אני מחברת בין הפרטים השונים ליצירת הפסל הייחודי אני שומרת על הצורה המיוחדת של כל פרט ופרט ואיני עושה בו שינויים ולא הקלים ביותר. כדי לבנות את הפסל פיתחתי שיטה ייחודית המאפשרת לי להשיג את האפקט המבוקש.. כל פסל הוא ייחודי ואין שני לו. בעזרת עיפרון אני מוסיפה פרטים חסרים כדי להשלים את ה''תמונה'' הנדרשת. הפסלים מצופים בלכה על מנת להעניק להם מראה של ''אבן רטובה''. את האבנים לפסלים אני בוחרת בהתאם לסוג האבן צורתה וצבעה. לפעמים אני נאלצת להקדיש זמן רב בחיפוש אחרי האבן המתאימה. חשיפה לפסלים מעניקה לדעתי תחושה של רוגע והתחברות אל הטבע. My name is Lea. Sculpturing is my hobby. I like to stroll along the sea shore and to collect rocks, stones and shells. When I pick them up, I examine each one, looking for the uniqueness of each individual. The more time I spend (looking at a sample), the more new shapes do appear in front of me, with it come new ideas how to put pieces together in order to create a figure of a person, an animal or an abstract. When I assemble the figure I preserve the original shape of each of the pieces and do not perform any alteration. In order to build the figure, I developed a unique method which enables me to get the desired result. Each sculpture is unique and stands by itself. With the help of a pencil I do add few lines in order to complete the desired picture. I use varnish to get the effect of ''wet stone''. The stones are being picked according to shape, color and origin. Sometimes it takes a lot of time to find the right stone! Exposure to the sculptures provides (to my mind) a feeling of relaxation and connection to nature.
38 פריטים
BARUKH SHOHAM, born in 1945 studied art in Israel. Metal techniques with the Chilean artist BENEDICTUS RIP Primarily SHOHAM, is an artist of the materials, mainly metal. All works are carefully, meticulously finished in a way to make the nature and beauty of the metal bold and impressive, as well as all other materials used, like, wood, stone, marble, ceramic, plastic, glass and more. i SHOHAM`s work can be summarized in three M’s representing Metal, Movement and Music. i ברוך שוהם, יליד 1945, למד אמנות בישראל וטכניקות במתכת אצל האמן הצ'יליאני BENEDICTUS בבסיסו של דבר, שוהם הוא אמן של חומר, בעיקר מתכת, דבר הבא לביטוי בגימור הדקדקני והמוקפד של כל עבודה ומדגיש את יופיו ויחודו של החומר ממנו נעשתה: מתכת,מתכות יקרות, עץ, אבן ושיש, קרמיקה, פלסטיק ופרספקס, זכוכית ועוד. בכל עבודה תמצא תמיד תנועה, הנובעת מן המוזיקה המתנגנת בראשו ומוצאת את ביטויה בתוצאה הסופית. פילוסופית, ניתן לתמצת את עבודתו של שוהם בשלוש מלים בלבד: מתכת, תנועה, מוזיקה. עבודות של הפסל שוהם מוענקות בארץ ובעולם במעמדים רבים לכבוד הנותן והמקבל. במקרים רבים עם עיצוב מיוחד וחד פעמי ONE OF A KIND . מומחה בעיצוב ויצור בכל חומר לפי רעיון המזמין. barukh shoham, sculptor shoham ,sculptures , sculpt, wall sculptures, awards, figurin, statue, art, judaica, candlesticks, khanuka menoras, decorate, archutect, indoor outdoor art desugne, presents, decorate, memorial candles,artistic present, custom work presents, special design,medals, sport awards, cups, key rings, badges, logos,vip world presents awards, one of a kind, ברוך שוהם, פסלים, פסלונים, פיסול, פסלי קיר, פסלי הוקרה מעוצבים, פסלי ספורט מעוצבים, פסלי הנצחה מעוצבים, אמנות, אומנות, יודאיקה, פמוטים, חנוכיות, עיצוב פנים, עיצוב, אדריכלים, מתנות, מתנות מעוצבות לארועים, מתנות אומנותיות, מדליות, גביעים, מגינים, מדליונים, מחזיקי מפתחות, סיכות דש, סמלים, אותות, שלום, ירושלים, תכשיטים מעוצבים כסף זהב, תכשיטי ירושלים, שלטי מתכת, שלטים, מוצרי פרסום, מוצרי קידום מכירות, מוצרי קד''מ
21 פריטים
האומנית יהודית יהלום – נחשבת לאומנית ארץ-ישראלית מובהקת. כאשר ביצירותיה הססגוניות והיפות משלבת הרבה מוטיבים הקשורים לארץ-ישראל בכל עיצוביה המדהימים שמה לה מטרה אחת ברורה. והיא ליפות את הארץ ככל שרק ניתן. וזאת ניתן לראות בהעניקה צבעוניות מיוחדת, ובמקצבים ליריים בעבודותיה. כל עבודותיה מתבצעות בהזמנה בהתאמה לכל פרויקט. בהתאם לגודל המבנה. או גודל מחיצה חלונות וכדומה עבודותיה מתחלקות למספר טכניקות וחומרים המאפיינים את יצירותיה. כמו: עבודות ויטראז'ים – הרבה מהויטראז'ים אותם עיצבה וביצעה ניתן לראות לרוב בבתי-כנסת. כאשר בהם במיוחד ניתן לראות אלמנטים העוסקים בנושאי יודאיקה. כמו יציאת בני-ישראל ממצרים, מעמד הר – סיני, בארה של מרים, שבעת המינים, שנים עשר השבטים חגים וכן עבודות של ריקוע נחושת המבוצעים במס' טכניקות כגון: נחושת עם אפקטים מיוחדים של קורוזיה, נחושת בשילוב – ויטראז', נחושת בולטת. יצירותיה של יהודית יהלום מוצגות בתערוכות ציור בארץ ובחו''ל, עבודות הציור שלה מורכבות מטכניקות מעורבות בשלל צבעים המונחים זה לצד זה בטוב טעם.
14 פריטים
כאדם וכאמנית, אני יוצאת לגלות עולמות של יופי ולקלוט מציאות נסתרת. במצלמה שלי אני מציירת קומפוזיציות חופשיות ואקספרסיביות, לעיתים אבסטרקטיות לחלוטין, בהן הנושא הוא האור, הצבע, הקו והתנועה, ולאו דווקא אובייקט מצולם מוגדר. לעיתים נכנסת ''פנימה'', מבודדת אלמנטים שוליים לכאורה, ונותנת להם ביטוי ומשמעות חדשה. תפקידו של הצלם – לבחור. ואני בוחרת ביופי הקיים בשפע בעולמנו, אם רק נחפשו. אותו אני רוצה להכניס לחיי, ולתת לסביבתי אמנות המקרינה אופטימיות, שמחה ונחמה. מתוך כבוד למהותו הייחודית של הצילום לקלוט ולשמר מציאות, קיבלתי החלטה לא לעסוק באמנות דיגיטאלית, ואני נמנעת מעיבוד ממוחשב, מלבד תיקונים קלים כפי שהיו מקובלים מאז ומתמיד גם בחדר החושך ה''רטוב''. בשנים האחרונות, מתוך הצורך שלי לגעת, ללטף ולעצב חומר, ולצד המשך עבודתי כצלמת, התחלתי גם לפסל. באופן פרדוקסאלי, דווקא במדיום ההיולי ונטול החומריות של הצילום, אני מקפידה להראות מציאות ללא שמץ של מניפולציה, ואילו בפיסול, שמהותו היא חומרים וחומריות, אני מרגישה שאני יוצרת לגמרי יש מאיין. מציגה ומוכרת את יצירותי בארץ ובאירופה. לומדת אצל הפסל והמורה דויד פאר מ- 2006. ב- 2007 יזמתי מיני-גלריה במתף, תל-אביב, ואצרתי את התערוכות המוצגות בה במשך 3 שנים. ב- 2009 זכיתי בפרס עמותת אמני נתניה לאמנות הצילום, בה אני חברה פעילה עד היום. ב- 2013 אצרתי תערוכת צילום בנתניה. מבחר תערוכות אחרונות: - ''יצירות מאירות'' במסגרת פרויקט ''קהילה זוכרת'' - כפר-סבא - אפריל–מאי 2014 - ''מקצה לקצה'' – הגלריה על הצוק, נתניה – אוגוסט 2013 אוצרות: חדווה ארזי ודורית מגל - ''בית משותף'' – בית ספיר, כפר-סבא – יולי-אוגוסט 2013 אוצרת: עינת עריף-גלנטי - ''כשהטבע הופך לדומם'' – הגלריה על הצוק, נתניה – יוני-יולי 2013 - ''הוצא מהקשרו'' – גלריות העירייה, נתניה - יוני 2013 אוצרת: סמדר ברנע (אני :-)) - ''נגלה נפשי'' – בית אירן \ מרכז נתנאל (מרכז העשרה לגיל הרך), נתניה – מאי-יוני 2013 אוצרת: עליזה תבור - ''מסע בעקבות שיריה של אגי משעול'' - המועצה האזורית דרום השרון – אפריל-מאי 2013 אוצרת: יהודית מצקל, מפיקה: נוקי שריר - תצוגה ותחרות ''Abstracts'' של גלריה וירטואלית Art, Space & Time – מרס 2013 אוצר: ג'ון ר. מאת תמונתי זכתה בציון לשבח - ''ממעוף הציפור'' – מגדלי נאמן, רמת אביב – נובמבר 2012 - ינואר 2013 אוצרות: יפה מאיר ויונה נאור - ''היהודי הנודד'' – בית גבריאל – ינואר-פברואר 2012 אוצרת יעל ניצן

קטגורית פיסול עם 674 יצירות

מיין לפי:
דף 1 מתוך 7  -   1   2   3   4   5   6   7

תגיות

, פיסול בחימר, אומנות דיגיטלית, הדפסים, תחריט, אקריליק, ציור שמן, ציורים, עגילי זהב