קטגורית צילום עם 541 יצירות

מיין לפי:
500 ₪
1,000 ₪

צילום

99 פריטים
עדנה הלן בריל - מראה דרך העדשה את המצוי מעבר לגלוי. מצלמת תמונות אמנות, צילומיי האמנותיים, מרגשים, מספרים סיפור, רומזים רמזים, ומשעשעים. צילומים לבתים פרטיים, אולמות ומוסדות ציבור, בתי מלון, עסקים פרטיים, ולמתנות לאנשים שאתם אוהבים. לצפייה במגוון הצילומים בנושאים: טבע, בעלי חיים, אנשים, תעשייתי, ספורט, ארכיטקטורה - ניתן להזמין צילומים מודפסים,על בד קנבס,על נייר צילום,ממוסגר במסגרות מגוונות ובגדלים שונים. גיליתי לראשונה את העולם הקסום שנגלה דרך העדשה בגיל צעיר, ומאז אני מצלמת. סיימתי לימודי צילום במסגרת לימודי תיכון , בהמשך שירתי בצבא כצלמת ועובדת מעבדה בכל תחומי המקצוע. לימדתי במועדוני נוער, בתי אבות, ומועדוני פנסיונרים באופן פרטי ובהתנדבות, את כל תהליך הצילום, עבודה במעבדה, הדפסת תמונות, ריטוש ידני ועד שימוש במצלמה דיגיטלית ועיבוד תמונות במחשב. עבדתי כצלמת 30 שנה בכור בדימונה, תוך כדי לימודים והשתלמויות במסגרות שונות להשכלה גבוהה.
82 פריטים
צלם מקצועי, בעליו של ארזביט סטודיו לצילום בוגר החוג לתקשורת וקולנוע במכללת ספיר, צילם בעבר בערוץ 2 - טלעד. צילומיו לקחו חלק בתחרויות ותערוכות קבוצתיות והתפרסמו בספרים ובמגזינים בארץ בחו''ל. בשנת 2004 יצאה לאור תערוכת-יחיד הראשונה שלו, שנקראה ''התעוררות- רשמים אישיים מהודו''. ''אני מאמין כי הסוד ההופך תמונה ליפה, מרגשת, נוגעת הוא עיני הצלם מבעד לעדשה והרגע המכריע אותו הנציח. כאשר אני אוחז במצלמה, המציאות עבורי הופכת לרצף של פרימיים ,אני מביט, ממתין, מחפש את הזוית השונה, את הקומפוזיציה המיוחדת, ורסיסי האור. מחכה ללכוד את אותם רגעים קטנים בחיים, שוליים לכאורה, שעל-ידי הנצחתם יקבלו משמעות חדשה ומרגשת שתונצח לעד'' (ארז ביטון) . מחיר התמונות באתר מתייחס להדפסת תמונות על בד קנבס בגודל 40*60 כולל מתיחה על עץ ואינו כולל משלוח.(יש אפשרות לאיסוף עצמי) ניתן להזמין את התמונה דרך ממשק יעודי (דרך הקישורים). וכן בגדלים שונים ובפורמט שונה , המחיר ייקבע בהתאם.
67 פריטים
כאדם וכאמנית, אני יוצאת לגלות עולמות של יופי ולקלוט מציאות נסתרת. במצלמה שלי אני מציירת קומפוזיציות חופשיות ואקספרסיביות, לעיתים אבסטרקטיות לחלוטין, בהן הנושא הוא האור, הצבע, הקו והתנועה, ולאו דווקא אובייקט מצולם מוגדר. לעיתים נכנסת ''פנימה'', מבודדת אלמנטים שוליים לכאורה, ונותנת להם ביטוי ומשמעות חדשה. תפקידו של הצלם – לבחור. ואני בוחרת ביופי הקיים בשפע בעולמנו, אם רק נחפשו. אותו אני רוצה להכניס לחיי, ולתת לסביבתי אמנות המקרינה אופטימיות, שמחה ונחמה. מתוך כבוד למהותו הייחודית של הצילום לקלוט ולשמר מציאות, קיבלתי החלטה לא לעסוק באמנות דיגיטאלית, ואני נמנעת מעיבוד ממוחשב, מלבד תיקונים קלים כפי שהיו מקובלים מאז ומתמיד גם בחדר החושך ה''רטוב''. בשנים האחרונות, מתוך הצורך שלי לגעת, ללטף ולעצב חומר, ולצד המשך עבודתי כצלמת, התחלתי גם לפסל. באופן פרדוקסאלי, דווקא במדיום ההיולי ונטול החומריות של הצילום, אני מקפידה להראות מציאות ללא שמץ של מניפולציה, ואילו בפיסול, שמהותו היא חומרים וחומריות, אני מרגישה שאני יוצרת לגמרי יש מאיין. מציגה ומוכרת את יצירותי בארץ ובאירופה. לומדת אצל הפסל והמורה דויד פאר מ- 2006. ב- 2007 יזמתי מיני-גלריה במתף, תל-אביב, ואצרתי את התערוכות המוצגות בה במשך 3 שנים. ב- 2009 זכיתי בפרס עמותת אמני נתניה לאמנות הצילום, בה אני חברה פעילה עד היום. ב- 2013 אצרתי תערוכת צילום בנתניה. מבחר תערוכות אחרונות: - ''יצירות מאירות'' במסגרת פרויקט ''קהילה זוכרת'' - כפר-סבא - אפריל–מאי 2014 - ''מקצה לקצה'' – הגלריה על הצוק, נתניה – אוגוסט 2013 אוצרות: חדווה ארזי ודורית מגל - ''בית משותף'' – בית ספיר, כפר-סבא – יולי-אוגוסט 2013 אוצרת: עינת עריף-גלנטי - ''כשהטבע הופך לדומם'' – הגלריה על הצוק, נתניה – יוני-יולי 2013 - ''הוצא מהקשרו'' – גלריות העירייה, נתניה - יוני 2013 אוצרת: סמדר ברנע (אני :-)) - ''נגלה נפשי'' – בית אירן \ מרכז נתנאל (מרכז העשרה לגיל הרך), נתניה – מאי-יוני 2013 אוצרת: עליזה תבור - ''מסע בעקבות שיריה של אגי משעול'' - המועצה האזורית דרום השרון – אפריל-מאי 2013 אוצרת: יהודית מצקל, מפיקה: נוקי שריר - תצוגה ותחרות ''Abstracts'' של גלריה וירטואלית Art, Space & Time – מרס 2013 אוצר: ג'ון ר. מאת תמונתי זכתה בציון לשבח - ''ממעוף הציפור'' – מגדלי נאמן, רמת אביב – נובמבר 2012 - ינואר 2013 אוצרות: יפה מאיר ויונה נאור - ''היהודי הנודד'' – בית גבריאל – ינואר-פברואר 2012 אוצרת יעל ניצן
17 פריטים
לא עסקתי ביצירה בכלל עד אשר בשנת 2006 חליתי בסרטן שד ומצאתי את עצמי עוברת תקופה של טיפולים שונים ומשונים. באותה תקופה נחשפתי לקורס לבנית רהיטים מקרטון, בניתי ארונית שעומדת אצלינו בסלון ואח''כ המשכתי בחוג שבועי שבו המשכתי ובניתי עוד מדפים ועוד שולחן וממש התאהבתי בענין , בעלי אומר שבגלל הכימותרפיה נפגע זכרוני ואיני זוכרת שאיני יצירתית וכך אני יכולה ליצור בכיף. כאשר הרגשתי יותר טוב ולא רציתי להפסיק ליצור התחלתי מכינה מסגרות לתמונות, וכל מיני פריטים פרקטיים יום יומיים, אצלי בבית ובעיקר מחלקת מתנות שאני עשיתי שזה כיף גדול. מדובר בהמון שעות עבודה והשקעה בכל פריט אבל הכל נעשה באהבה והנאה רבה. היום אני בשלה יותר ושמחה להציע את עבודותי למכירה, בימים אלה הוספתי גם מחירים ואתם מוזמנים להזמין. בנוסף לעיצוב בקרטון אני מאוד אוהבת לצלם ואני מציעה לכם גם תמונות מהאלבום הפרטי שלי שאותן אני מוכרת עם מסגרת מאותו קרטון ממוחזר , אתם יכולים לראות את תמונה החסקה שכבר ממוסגרת או השקיעה בניצנים, כאשר את צבע המסגרת נוכל לבחור ביחד לתמונות שאתם יכולים להעביר לי במיל, כל מסגרת נעשית באהבה עם הרבה השקעה מהלב.
8 פריטים
שלום לכולם ותודה לכם על ביקורכם כאן. הסטודיו לצילום של אריק בלטינשטר, סטודיו מומחה לצילום והפקה של צילומי אדריכלות, צילומי מוצר, וחפצי אמנות. בנוסף בין שירותי הסטודיו: • מכירת צילומי אוירה ואומנות דיגיטליים ומודפסים. • שירותי הדפסת ענק בפלוטר. ייחודיות הצילום של אריק, באה לידי ביטוי בסגנון צילום ריאליסטי, מובנה אשר מדגיש את ייחודיות הסביבה תוך שימת דגש על הבלטת הנושא המרכזי לצילום. אריק בלטינשטר, אני מאמין – ''צילום היא דרך לבטא את המציאות בעיני המתבונן, תוך שימוש באלמנטים סביבתיים של צבע, תאורה מזג אויר ומיצוב נכון של הפריטים במסגרת. כך שישקפו אלו את תחושות המציאות והמסרים אותם ירצה נשוא הצילום להעביר''. ''בעבודתי, אני מקפיד על שימת דגש לרצונות ומטרות הלקוח, תוך מתן ייעוץ מקצועי המבוסס על עשרות שנים של ניסיון בתחומי הצילום השונים, על מנת ליצור חווית צפייה, ככזו שתשמר בזיכרונו של הצופה לאורך זמן.'' אריק בלטינשטר צלם מקצועי, בעל ניסיון של למעלה מ-40 שנים בתחום הצילום. בעברו צלם עיתונות (כ-15 שנים) במערכות עיתון מהמובילות בישראל (מעריב, ידיעות אחרונות, הארץ). זוכה פרס ראשון בתחרות צילום ''טבע מקומי'' בקטגוריית מראה מקום שנת 2014. השתתף בתערוכות צילום רבות בישראל וברחבי העולם. בין עבודות הצילום הרבות ניתן למצוא: צילומי מוצר ייחודיים ומקוריים, צילומי אמנות, וחפצי נוי. צילומי אדריכלות ועיצוב פנים (סולל בונה, נתיבי איילון ואדריכלים פרטיים מובילים).
8 פריטים
לא תמיד אנחנו מוצאים את האומנות - לפעמים האומנות שלנו מוצאת אותנו. אני צלמת ואמנית. יוצרת מנדלות משולבות ציור, צילום, טקסטים וברכות. מנדלות קולאז' צילום, מנדלות לילדים, מנדלות עם ברכה לזוגיות, מנדלות עם ברכה למזל, מנדלות עם חמסה ועוד. אני יוצרת מנדלות עם אנרגיה, ומנדלות עם רוחניות, מנדלות צילום, ומנדלות ציור. העיסוק במנדלות מכניס הרבה אור ושמחה לחיי. אני מאמינה שאדם, כדי לחיות חיים מלאים, צריך שלושה דברים: ליצור, לתת ולקבל. המנדלות שלי ממלאות את כל שלושת הדברים האלו. יצירת המנדלות היא ברכה גדולה עבורי, ובעקבות העיסוק בהן מצאתי את עצמי בעולם רוחני, אנרגטי, נותן כוחות, שמחה גדולה, אושר, אור ואהבה, ובנוסף - מצאתי דרך ייחודית ליצור אותן, תוך שימוש בצילומים שלי כחומר גלם. האומנות תמיד הייתה חלק ממהותי. למדתי צילום בקולג' בקליפורניה, והתאהבתי בתחום. לאחר החזרה לארץ העברתי חוגי צילום לילדים בשנת 2008-9, שבשל אילוצים אישיים לא התאפשר לי להמשך ולהעביר. וכך הגיעו המנדלות לחיי, לפני מספר שנים. נתקלתי בהן במקרה לגמרי, בסדנת אמהות ובנות בביה''ס, ונשאבתי. מאז אני יוצרת מנדלות כל הזמן. אני יוצרת תמונות העצמה ותמונות אמון. תמונות ברכה ותמונות לרוגע. במהלך הדרך המנדלות התגלו לי כתמונות משנות חיים. מידי שבוע אני נתקלת באנשים שהתמונות שלי החדירו בהם אמון לעשות מה שהם חולמים ולא מעיזים, או לחילופין, אני מקבלת כל הזמן עדויות שונות כמו ''התמונות פתחו לי את הלב'' או ''התמונות שלך מדברות''.

קטגורית צילום עם 541 יצירות

מיין לפי:
דף 1 מתוך 6  -   1   2   3   4   5   6

תגיות

צילום, צילום אומנותי, צילומים, צילומים למכירה, צלם, צילום נוף, ציור בצילום