גופי תאורה

קטגורית גופי תאורה, אהילים, מנורות עבודת יד - מבחר פריטים אקראי

גופי תאורה, אהילים, מנורות עבודת יד

52 פריטים
רוני דורון, LIGHT OBJECTS מעצב רב תחומי, יצא בימים אלה בסדרה של ''גופי אור'' מעוצבים. סדרה המורכבת משני קווים עיצוביים שונים של אובייקטים מוארים. האחת מבוססת על ''רדי מייד'' (Ready Made) שבה הוא לוקח חפצים קיימים ומשנה את ייעודם. וקו שני המבוסס על שימוש בחומרים טבעיים. בקו הראשון, ה''רדי מייד'' ישנו מאוורר ישן שדורון הפך לגוף מאיר צבעוני קינטי, ''מלכודת אור'' היא מלכודת עכברים המפיצה אור דרך החורים, ''פֶּלֶאוֹר'' הוא סיר פלא שהפך למנורה המאירה באורח פלא באור כחול, להב מסתובב של מכסחת דשא ישנה הפך לרגל מדהימה למנורת עמידה. בבסיס רוב העבודות רעיון הומוריסטי הנובע מהוצאה מהקשרו הטבעי של חפץ יום-יומי פשוט והפיכתו לגוף תאורה אלגנטי ומפתיע. בעזרת שילוב של חומרים שונים ומוצרים שונים נוצרת הרמוניה אחרת מזו שאנו רגילים לה. הרבה חיוכים העלו גופי האור בעיני המבקרים שביקרו בתערוכת היחיד הראשונה שלו בארץ, בגלריית ''בית הבד'' בעין הוד ובגלריית אומני הכפר בעין הוד, שבה מוצגות עבודותיו דרך קבע. בקו השני נעשה שימוש בחומרים מן הטבע שבהם משולבים אלמנטים של זכוכית, סיבים אופטיים, קריסטלים ועוד, תוך שמירה על האפיון והצורה המקורית של החומר, דבר הנותן להם את המראה הייחודי. הרעיונות העיצוביים נובעים מהצורה המקורית שנותנת לדורון את ההשראה. מהרגע הראשון שהוא לוקח לידיו את המרכיב, הוא רואה בעיני רוחו איך יעבד אותו וכיצד ייראה המוצר הסופי. חלק מגופי האור אף צבועים בטכניקה שפיתח תוך כדי עבודת העיצוב, דבר התורם רבות למגוון של הגופים ולייחודם. אין שני גופים זהים. כל אובייקט ''מייצר'' תאורה בעלת גוון ואווירה ייחודית לו, בהתאם למרכיבים, למסננים ולמחברים מהם בוקע האור. חלק מגופי האור הנם אלמנטים פיסוליים מרהיבים. את עבודותיו המיוחדות ניתן לתלות מהתקרה, על קיר, או להעמיד. נראה לי שאין אדם שלא יוכל למצוא ''בית'' טוב לאחת היצירות הללו. עיצוביו של דורון זכו למחמאות ושבחים רבים מאנשי מקצוע ומבקרי אמנות. רבים מאמני כפר האמנים עין הוד שביקרו בגלריה הרעיפו שבחים על היצירתיות והמקוריות. מירי קרימולובסקי, האוצרת ומבקרת האמנות הנחשבת, ראיינה אותו לפינת התרבות שלה ב''קול ישראל'', ואף יזמה עבורו תערוכת יחיד נוספת שתפתח בסוף חודש מאי ב''מרכז הבמה'' בגני תקוה. דורון הנו בוגר המחלקה לעיצוב בבצלאל ירושלים. עם סיום לימודיו זכה במלגת לימודי המשך בלונדון. לאחר חזרתו לארץ התמקצע בעיצוב תערוכות ותצוגות בארץ ובעולם. הוא עבד מספר שנים בסן-דייגו כמעצב, שם הוצגו עבודות שלו בגלריית ''טארבוקס'' הוותיקה. עבודותיו הוצגו גם באטלנטה, ג'ורג'יה. בעת שהותו בארה''ב זכו עבודותיו לסיקור נרחב בעיתונות, בירחוני עיצוב ובערוצי הטלוויזיה הארציים. עבודותיו נמצאות באוספים פרטיים בארץ ובחו''ל. ניתן לפנות אל רוני דורון בטלפון 054-4250918 לתיאום פגישה אישית בסטודיו שלו.
37 פריטים
סטודיו ויהי הוא סטודיו לעיצוב מוצר. שותפים בו קטרינה ברנד וצורי גוטליב. צורי בעל רקע של לימודי אמנות במדרשה לאמנות בית ברל ולימודי עיצוב מוצר בבצלאל, אקדמיה לאמנות עיצוב וארכיטקטורה שבירושלים. קטרינה בעלת רקע של לימודי פיסול ועיצוב קרמי באקדמיה לאמנות Staatliche Akademie der Bildenden Kuenste שבשטוטגרט, גרמניה ובבצלאל. שנינו חולקים אהבה לטבע בפשטותו ובקסמיו ויוצרים מוצרים בעיקר מחומרי הגלם שלו ובהשראתו. אנחנו תמיד מתחילים ממה שיש, ממה שנגיש, רצוי טבעי. ממששים אותו, עובדים אתו, מפעילים עליו מניפולציות, מכירים אותו לאט לאט במין תהליך משחקי. הפעולה הפשוטה מייצרת צורה שמולידה רעיון. אנחנו מתעסקים ביחסים. בינינו לבין החומר, בין החומר לעצמו. בין רצונותיו של החומר למגבלותיו, ביחסים בין חומר לרוח, ביחסים שמייצרים אסתטיקה. לסטודיו ויהי יש מבחר ייחודי של גופי תאורה שנעשים בעבודת יד מפורניר(שכבה דקה של עץ משובח)ומנייר. גופי התאורה מיועדים לאנשים שרוצים להאיר את החלל או חלק ממנו בתאורה מקורית חמה וטבעית באופייה. לאנשים פרטיים בבתיהם וגם לחללים ציבורים כמו בתי קפה, מסעדות, בתי מלון, ומשרדים.
20 פריטים
הסטודיו המשותף לאילנה ירדן וליעל גולדשמידט, שוכן בבית נקופה שבהרי ירושלים ומאחד תחת קורת גג אחת בית מלאכה וחלל תצוגה מרשים של גופי תאורה ואריחי קרמיקה בעבודת יד ובדוגמאות ייחודיות. אילנה ירדן, אדריכלית, בעלת סטודיו ''מנורמיקה'' משלבת בין היצירתיות והאמנות לבין הצרכים השימושיים של המנורה והתאמתה לחלל אליו היא מיועדת.גופי התאורה הם תוצאה של מפגש מרתק בין החומר הקרמי האטום,לבין האור הבוקע ממנו.משחקי אור וצל, וצלליות קסומות על הקיר יוצרים אווירה חמימה ומרהיבה. יעל גולדשמידט, בעלת סטודיו ''אריחימצוירים'', אמנית שהשתתפה בתערוכות בארץ ובחו''ל, מביאה את נסיונה הרב בתחום האריחים והקרמיקה באופן מקורי אל תחום עיצוב הבית, ומעצבת אריחים אשר הופכים לתכשיטים, המעשירים ומשלימים את חלל הבית. כאן תוכלו למצוא: מבחר גדול מאוד של אריחים וגופי תאורה. קו נקי וסגנון מרתק ההופכים כל חלל להרמוניה מושלמת של עיצוב ואוירה מהרצפה ועד התקרה . התאמה אישית-כל יצירה מתחילה ברעיונות,במחשבות,ובתשוקות של כל לקוח . ייעוץ מקצועי ואישי עוד בשלב התכנון המוקדם של הבית . קניה ישירה מבית המלאכה ללא פער תווך .
12 פריטים
שמי רוית יהב. אני גרה במתן, ואם ל-3 ילדים מקסימים. אני עוסקת באופן מקצועי בקדרות משנת 2001. בחרתי בשם קדרית משום שהוא משקף בצורה הכי פשוטה וישירה את מה שאני אוהבת לעשות - קדרות. יצירה בחומר, כמוה כמעשה אהבה. אני לשה את החומר, מעבדת, מעניקה צורה, אופי, צבע ויוצרת כלי שהוא מבחינתי ''פרי בטן''. היכולת לקחת גוש חומר, נטול צורה וייחוד, ולהעניק לו ייעוד, להפוך אותו לפריט משמעותי, בעל ערך ויופי, זו בעיני מהות היצירה. העבודה בחומרים השונים, במרקמים ובצבעים יוצרים כר נרחב של אפשרויות עיצוב המוצר. בחנות שלי תוכלו לראות את עבודותיי, שהן בעיקר גופי תאורה, כלי בית ופריטי עיצוב ייחודיים. תוך התמקדות על איכות וייחוד, המוצרים שלי מיועדים לשימוש יום-יומי ויחד עם זאת הם פריטי עיצוב אשר יקשטו ויעשירו את השולחן ואת הבית שלך. אני מקבלת הזמנות לייצור מיוחד ואישי. אם יש משהו שאתם רוצים, או מוצר קיים שלי שאתם רוצים אותו אך בשינוי מסויים, אנא, אל תהססו לפנות אלי. גם אם אינכם רוצים לקנות, תיהנו מהמוצרים היפים שיש בחנות שלי ובאתר הזה בכלל. רוית.
3 פריטים
for more information, please visit our web site: http://holylandprayerwheels.com/ סטודיו גלגלמאני הינו בית מלאכה יחודי ליצור גלגלי תפילה טיבטים ויהודיים ועוד מגוון עבודות יד ולב נוספות כגון: קופסאות עץ, פמוטים, מחזיקי קטורת, ציורי אקריליק, מוביילים,עטים,קערות ועוד. הסטודיו נמצא בקיבוץ עין השופט וניתן לבקר בו בתיאום מראש. סטודיו גלגמאני- 'קול גלגל'- תפילות חרוטות באהבה הפרויקט שלנו נולד מתוך כמיהה לשלום,אחווה וחמלה. ההכרה כי גלגל התפילה אינו חפץ דתי כי אם חפץ רוחני,המגביר את הרצון הטוב, האהבה והחמלה, וכי מי שמסובב אותו מבקש להפיץ טוב לכולם, באופן לא אנוכי, הביאה להקמת פרויקט 'קול גלגל'. כל גלגל מכיל בתוכו תפילה, שבעת סיבובו נפוצה לכל עבר ומהדהדת כאדוות במים אל כלל בני האדם ואל הבריאה כולה. מטרת הפרוייקט היא לאפשר לכמה שיותר אנשים מכמה שיותר מקומות להפיץ ולפזר כוונות טובות וחיוביות בעולם, למען כל היצורים החיים. הפרוייקט בא להאיר את הדבר האחד המשותף לכל העמים אשר לכל אחד מהם מסורת, תפילות וטקסים משלו- את הרצון לחיים טובים יותר. סיבוב הגלגל הוא גם דרך ליצירת ריכוז ושקט פנימי. יצירותינו עשויות בעבודת יד ולב ומתוך כוונה להיטיב עם כל היצורים החיים ועל כן הן נושאות בחובן ברכה גדולה. מיכה ואיילת
2 פריטים
האומנית יהודית יהלום – נחשבת לאומנית ארץ-ישראלית מובהקת. כאשר ביצירותיה הססגוניות והיפות משלבת הרבה מוטיבים הקשורים לארץ-ישראל בכל עיצוביה המדהימים שמה לה מטרה אחת ברורה. והיא ליפות את הארץ ככל שרק ניתן. וזאת ניתן לראות בהעניקה צבעוניות מיוחדת, ובמקצבים ליריים בעבודותיה. כל עבודותיה מתבצעות בהזמנה בהתאמה לכל פרויקט. בהתאם לגודל המבנה. או גודל מחיצה חלונות וכדומה עבודותיה מתחלקות למספר טכניקות וחומרים המאפיינים את יצירותיה. כמו: עבודות ויטראז'ים – הרבה מהויטראז'ים אותם עיצבה וביצעה ניתן לראות לרוב בבתי-כנסת. כאשר בהם במיוחד ניתן לראות אלמנטים העוסקים בנושאי יודאיקה. כמו יציאת בני-ישראל ממצרים, מעמד הר – סיני, בארה של מרים, שבעת המינים, שנים עשר השבטים חגים וכן עבודות של ריקוע נחושת המבוצעים במס' טכניקות כגון: נחושת עם אפקטים מיוחדים של קורוזיה, נחושת בשילוב – ויטראז', נחושת בולטת. יצירותיה של יהודית יהלום מוצגות בתערוכות ציור בארץ ובחו''ל, עבודות הציור שלה מורכבות מטכניקות מעורבות בשלל צבעים המונחים זה לצד זה בטוב טעם.

קטגורית גופי תאורה, אהילים, מנורות עבודת יד - מבחר פריטים אקראי

תגיות

אהילים, מנורות, תאורה לבית, גופי תאורה מעוצבים, גופי תאורה לבית, מנורת שולחן, מנורות תקרה, מנורות קיר, אהיל