יודאיקה

קטגורית יודאיקה, אומנות יהודית, מזוזות, פמוטים - מבחר פריטים אקראי

יודאיקה, אומנות יהודית, מזוזות, פמוטים

78 פריטים
אני קוראת לעצמי אומנית יוצרת, צורפת תכשיטים בעבודת יד. אני עובדת בחומרים כמו כסף וזהב ומשלבת אבני חן וחומרי גלם שונים.סיימתי את לימודי הצורפות ב1991 לאחר 3 שנים של לימודי עיצוב גרפי בדרום תל אביב. מזה שנים רבות למעשה בעקבות לידת בני הבכור ואחריו ביתי השניה, החלטתי לעבוד מהבית. ולמעשה כיום אני עובדת בסטודיו קטן בתוך הבית.מאזינה למוזיקה מדהימה ונסחפת על גלי הדימיון והחדווה. אני יוצרת תכשיטים , שהם כמעט כמו ילדים שלי. וגם פרטי אומנות כגון בתי מזוזה מקוריים, ברכות לבית ולעסק, פמוטים ועוד. העבודות עשויות מכסף, זהב, אבני חן, עורות ופשתן.לעיתים אני יושבת על עבודה שעות וגם ימים. אני ממש יולדת כל פעם מחדש את היצירה. אני חושבת שזו קסמה של היצירה. ברוב העבודות אפשר למצוא תפילות מהמקורות או ברכות לבחירה, החרוטות בכתב ידי הקריא מאוד, על גבי המתכת.את הברכות התחלתי לחרוט לפני שנים רבות כשגרנו מול בית כנסת. לא תמיד אני מבינה למה ואיך דברים קורים ומגיעים אלינו , אך אני בהחלט מקבלת מסרים ותחושות בטן שאיתן אני זורמת ביצירה ובאמירה של כל תכשיט ופריט יודאיקה שאני מכינה. עבודותי נמכרות בארץ ובעולם.לשמחתי לקוחותי חוזרים ומביאים איתם ברכה כמו גם אנשים חדשים שמגיעים אלי , בעידן המחשב, זה פשוט פלא. אני מודה כל יום על המתנה הגדולה שקיבלתי מבורא עולם. איני אשה דתייה אך אני בהחלט אשה מאמינה . זאת מתנה גדולה גדולה לשמח אנשים ביצירה יפה, מקורית ומיוחדת . אז תודה גדולה לכל אותם שנכנסים ומתפעלים וגם לאותם שקונים. הרבה בריאות. שגית לוי.חשוב לומר: אני מכינה בהזמנה מיוחדת עבור לקוח, זאת הסיבה שאין אפשרות להחזיר את התכשיט.
52 פריטים
BARUKH SHOHAM, born in 1945 studied art in Israel. Metal techniques with the Chilean artist BENEDICTUS RIP Primarily SHOHAM, is an artist of the materials, mainly metal. All works are carefully, meticulously finished in a way to make the nature and beauty of the metal bold and impressive, as well as all other materials used, like, wood, stone, marble, ceramic, plastic, glass and more. i SHOHAM`s work can be summarized in three M’s representing Metal, Movement and Music. i ברוך שוהם, יליד 1945, למד אמנות בישראל וטכניקות במתכת אצל האמן הצ'יליאני BENEDICTUS בבסיסו של דבר, שוהם הוא אמן של חומר, בעיקר מתכת, דבר הבא לביטוי בגימור הדקדקני והמוקפד של כל עבודה ומדגיש את יופיו ויחודו של החומר ממנו נעשתה: מתכת,מתכות יקרות, עץ, אבן ושיש, קרמיקה, פלסטיק ופרספקס, זכוכית ועוד. בכל עבודה תמצא תמיד תנועה, הנובעת מן המוזיקה המתנגנת בראשו ומוצאת את ביטויה בתוצאה הסופית. פילוסופית, ניתן לתמצת את עבודתו של שוהם בשלוש מלים בלבד: מתכת, תנועה, מוזיקה. עבודות של הפסל שוהם מוענקות בארץ ובעולם במעמדים רבים לכבוד הנותן והמקבל. במקרים רבים עם עיצוב מיוחד וחד פעמי ONE OF A KIND . מומחה בעיצוב ויצור בכל חומר לפי רעיון המזמין. barukh shoham, sculptor shoham ,sculptures , sculpt, wall sculptures, awards, figurin, statue, art, judaica, candlesticks, khanuka menoras, decorate, archutect, indoor outdoor art desugne, presents, decorate, memorial candles,artistic present, custom work presents, special design,medals, sport awards, cups, key rings, badges, logos,vip world presents awards, one of a kind, ברוך שוהם, פסלים, פסלונים, פיסול, פסלי קיר, פסלי הוקרה מעוצבים, פסלי ספורט מעוצבים, פסלי הנצחה מעוצבים, אמנות, אומנות, יודאיקה, פמוטים, חנוכיות, עיצוב פנים, עיצוב, אדריכלים, מתנות, מתנות מעוצבות לארועים, מתנות אומנותיות, מדליות, גביעים, מגינים, מדליונים, מחזיקי מפתחות, סיכות דש, סמלים, אותות, שלום, ירושלים, תכשיטים מעוצבים כסף זהב, תכשיטי ירושלים, שלטי מתכת, שלטים, מוצרי פרסום, מוצרי קידום מכירות, מוצרי קד''מ
38 פריטים
האומנית יהודית יהלום – נחשבת לאומנית ארץ-ישראלית מובהקת. כאשר ביצירותיה הססגוניות והיפות משלבת הרבה מוטיבים הקשורים לארץ-ישראל בכל עיצוביה המדהימים שמה לה מטרה אחת ברורה. והיא ליפות את הארץ ככל שרק ניתן. וזאת ניתן לראות בהעניקה צבעוניות מיוחדת, ובמקצבים ליריים בעבודותיה. כל עבודותיה מתבצעות בהזמנה בהתאמה לכל פרויקט. בהתאם לגודל המבנה. או גודל מחיצה חלונות וכדומה עבודותיה מתחלקות למספר טכניקות וחומרים המאפיינים את יצירותיה. כמו: עבודות ויטראז'ים – הרבה מהויטראז'ים אותם עיצבה וביצעה ניתן לראות לרוב בבתי-כנסת. כאשר בהם במיוחד ניתן לראות אלמנטים העוסקים בנושאי יודאיקה. כמו יציאת בני-ישראל ממצרים, מעמד הר – סיני, בארה של מרים, שבעת המינים, שנים עשר השבטים חגים וכן עבודות של ריקוע נחושת המבוצעים במס' טכניקות כגון: נחושת עם אפקטים מיוחדים של קורוזיה, נחושת בשילוב – ויטראז', נחושת בולטת. יצירותיה של יהודית יהלום מוצגות בתערוכות ציור בארץ ובחו''ל, עבודות הציור שלה מורכבות מטכניקות מעורבות בשלל צבעים המונחים זה לצד זה בטוב טעם.
25 פריטים
22 פריטים
טוב ונחמד שאתם כאן. שמי מיקי קרני ואני מצייר בסגנון ראליסטי ותמיד בנימה אופטימית (-: בחנות תראו מגוון ציורים של עצי זית, ציורים בנושא הים, חלונות דלתות ופתחים ונוף ישראלי. בחנות יש ציורי שמן מקוריים על אבן טבעית או קנבס. גם הדפסים אמנותיים ( הדפס והמשך בצבעי שמן ) איכותיים על בד קנבס עם אפשרות להדפסה במידות לפי הזמנת הלקוח. ציוריי מאופיינים בנימה אופטימית ובשפע של צבעוניות, בסגנון ראליסטי, פוטו ראליסטי וסוראליסטיי תמונותיי מוצגות בגלריות ומוזיאונים בארץ ובחו''ל , חברות ומוסדות בארץ ובחו''ל רכשו את עבודותיי לשם תצוגה או לשימושים שונים ביצירות. מבין לקוחותיי נמנות החברות הנ''ל: General Electric-US , Boeing , USA Air Force , GM , Bell ישקר ,תע''ש, אלביט , צים , האחים עופר, בית נשיא המדינה , החברה הממשלתית למדליות ומטבעות ולשכת ראש הממשלה שתמונותיי משמשות להם כמתן תשורות ייחודיות למנהיגי עולם. כל עבודותיי מצוירים מצבעי שמן של Rembrandt & Old Holland כאשר אני רואה מוזיקה אני שומע צבעים כאשר אני מאזין למוזיקה מדמיין אני צורות וצבעים וכאשר אני מצייר בטני מתמלאת במוזיקה ראיון לערוץ 2 https://www.youtube.com/watch?v=xSMhKz2gnbM
21 פריטים
שמי חנה סגל גרה בשכונה הקהילתית בקיבוץ מפלסים. רוב שנות עבודתי עסקתי בחשבונאות כמקצוע עיקרי , האומנות היתה תמיד ברקע. יד המקרה זימנה אותי למפגש על יצירת אומנות בזכוכית ששבתה את ליבי ביופיה במגוון הצבעים שלה, בהשתקפות האור ביצירה. מפגש זה גרם לי לבחור לעסוק באומנות הזכוכית כקרירה שניה. עם החלטה זו התחלתי להשתלם בתחום אומנות הזכוכית אצל אומנים בארץ, במכללות העוסקות בתחום והשתלמות בצ'כיה. בזכוכית טמונים אין ספור אתגרים ליצירה והפקה אומנותית. הציור על זכוכית, הצבעים הנותנים חיות לציורים, היכולות ליצור כלים מכלים שונים במגוון צורות וצבעים, הפיסול האומנותי בזכוכית ועוד. כל אלה מציתים את הדמיון ומאפשרים לחוש האומנותי לפרוח. עיקר עבודתי בתקופה הנוכחית היא יצירה בפיוזינג הפיוזינג היא טכניקה אומנותית של התכת זכוכית מיזוג ואיחוי בצבעים בטמפרטורה גבוהה (עד 900 מעלות) בגלריה מגוון עבודות בתחום: יודיאקה-חמסות,מזוזות, כלי הגשה לפסח, ראש השנה , לשבת, פמוטים ותבליטי ירושלים. מתנות- כלים שונים להגשה לנוי ותליה. תכשיטים- מחרוזות תליונים, צמידים וטבעות. הגלריה היא גם סטודיו לסדנאות.
11 פריטים
שמי רוית יהב. אני גרה במתן, ואם ל-3 ילדים מקסימים. אני עוסקת באופן מקצועי בקדרות משנת 2001. בחרתי בשם קדרית משום שהוא משקף בצורה הכי פשוטה וישירה את מה שאני אוהבת לעשות - קדרות. יצירה בחומר, כמוה כמעשה אהבה. אני לשה את החומר, מעבדת, מעניקה צורה, אופי, צבע ויוצרת כלי שהוא מבחינתי ''פרי בטן''. היכולת לקחת גוש חומר, נטול צורה וייחוד, ולהעניק לו ייעוד, להפוך אותו לפריט משמעותי, בעל ערך ויופי, זו בעיני מהות היצירה. העבודה בחומרים השונים, במרקמים ובצבעים יוצרים כר נרחב של אפשרויות עיצוב המוצר. בחנות שלי תוכלו לראות את עבודותיי, שהן בעיקר גופי תאורה, כלי בית ופריטי עיצוב ייחודיים. תוך התמקדות על איכות וייחוד, המוצרים שלי מיועדים לשימוש יום-יומי ויחד עם זאת הם פריטי עיצוב אשר יקשטו ויעשירו את השולחן ואת הבית שלך. אני מקבלת הזמנות לייצור מיוחד ואישי. אם יש משהו שאתם רוצים, או מוצר קיים שלי שאתם רוצים אותו אך בשינוי מסויים, אנא, אל תהססו לפנות אלי. גם אם אינכם רוצים לקנות, תיהנו מהמוצרים היפים שיש בחנות שלי ובאתר הזה בכלל. רוית.
10 פריטים
אמנית רב תחומית משלבת בעשייתה היצירתית גישות שונות לכלל אמירה ממוקדת, שואבת את הדחף ליצירתה, הצורות והדימויים, מהסובב ומהמציאות היומיומית. מיומנותה בטכניקות:הדפס, ציור, מיצב, פיסול וצילום .עיסוקה בעולם התוכן על הקול האישי נשי ביצירתה.ילידת ישראל 1957. בעלת סטודיו ברעננה. חברה באגודת הציירים והפסלים בישראל ובקבוצת אמני נייר. מורה לאומנות מוסמכת בכירה, מלמדת ציור ואמנות במסגרות שונות, יוצרת בסדנתה ברעננה.משתתפת בתערוכות קבוצתיות ויחיד בארץ ובחו''ל. אוצרות בתערוכות יחיד וקבוצתיות. החומריות מהטבע, וקשר עמוק לאדמה הנוף לארץ מאפיינים את העבודות. מעניין במיוחד שילוב בין האדם לסביבתו בין העבודות הסרוטות מצולקות ויצוקות האדמה שהאדם נברא ממנה. יש בעבודות חום של האדמה הקרינה הפנימית השמיעה אל התוך אפילו אפשר להאזין לשירת העשבים שרק האדם הניחן בריכוז ובקשב פנימי יכול להאזין לה. גם הצבעים מדברים ביניהם ויש בהם קשב לצליל העולה מתוכם. האומנות היא שפה מיוחדת הרמז, התו, שכבות הצבע הם התחביר שבתוכה. בראותינו את העבודות יש ברצוננו לפתוח דלת או חלון להיכנס לתוכן כדי להקשיב ולהאזין למסרים שהן- העבודות שולחות אלינו מתוכן. אלו קרניים אולטרה סגוליות הנקלטות מתוך המתבונן המסתכל בהן.

קטגורית יודאיקה, אומנות יהודית, מזוזות, פמוטים - מבחר פריטים אקראי

תגיות

יודאיקה, מזוזות, אומנות יהודית, פמוטים, תשמישי קדושה, עגילי זהב