קטגורית תמונות עם 123 יצירות

מיין לפי:
2,200 ₪
350 ₪
1,200 ₪
150 ₪
250 ₪
1,250 ₪
100 ₪
150 ₪
1,800 ₪
750 ₪
2,800 ₪
1,250 ₪
150 ₪

תמונות

31 פריטים
אמנית רב תחומית משלבת בעשייתה היצירתית גישות שונות לכלל אמירה ממוקדת, שואבת את הדחף ליצירתה, הצורות והדימויים, מהסובב ומהמציאות היומיומית. מיומנותה בטכניקות:הדפס, ציור, מיצב, פיסול וצילום .עיסוקה בעולם התוכן על הקול האישי נשי ביצירתה.ילידת ישראל 1957. בעלת סטודיו ברעננה. חברה באגודת הציירים והפסלים בישראל ובקבוצת אמני נייר. מורה לאומנות מוסמכת בכירה, מלמדת ציור ואמנות במסגרות שונות, יוצרת בסדנתה ברעננה.משתתפת בתערוכות קבוצתיות ויחיד בארץ ובחו''ל. אוצרות בתערוכות יחיד וקבוצתיות. החומריות מהטבע, וקשר עמוק לאדמה הנוף לארץ מאפיינים את העבודות. מעניין במיוחד שילוב בין האדם לסביבתו בין העבודות הסרוטות מצולקות ויצוקות האדמה שהאדם נברא ממנה. יש בעבודות חום של האדמה הקרינה הפנימית השמיעה אל התוך אפילו אפשר להאזין לשירת העשבים שרק האדם הניחן בריכוז ובקשב פנימי יכול להאזין לה. גם הצבעים מדברים ביניהם ויש בהם קשב לצליל העולה מתוכם. האומנות היא שפה מיוחדת הרמז, התו, שכבות הצבע הם התחביר שבתוכה. בראותינו את העבודות יש ברצוננו לפתוח דלת או חלון להיכנס לתוכן כדי להקשיב ולהאזין למסרים שהן- העבודות שולחות אלינו מתוכן. אלו קרניים אולטרה סגוליות הנקלטות מתוך המתבונן המסתכל בהן.
7 פריטים
גלריית טרמינל הממוקמת בעיירה מצפה רמון, מתמחה בעבודות קולאז' ואסמבלאז'. הקו המשותף בין האמנים המציגים הוא החיבור לחומר וניצולו המירבי לצורך העברת מסר. יוסי דותן, אמן קולאז', עוסק בתחום 30 שנה, חוקר חלומות שנים רבות וקושר בין עולם החלומות לעולם המציאות, שכן, גם במציאות חבויים רמזים, סמלים וריבוי אפשרויות בחירה. יוסי דותן כתב מאמרים רבים ובמקביל יצר שפה אמנותית חדשה המתארת את מבנה החלום והסדר שבו. יוסי דותן הציג בארץ ובעולם, ביניהם מוזיאון רמת גן, מוזיאון יפו, תערוכות בהולנד ובלגיה ובפרוייקטים מיוחדים. חני שוורץ, אמנית אסמבלאז' העוסקת בחיבור בין הטבע הפראי, יופיו הטבעי והמסרים שבו, לבין האדם היוצר. לאחר שנים של יצירה בתחום ה''איקבנה'' (אומנות יפנית המשלבת חומרים אורגניים ופרחים) פנתה לתחום שילוב החומרים, אותם היא אוספת בסביבתה הטבעית במדבר. החומרים העיקריים הם עץ, שורשים, אבנים, חול, זכוכית מתכות וכל דבר שלאחר שנים אימץ מאפיינים מדבריים טבעיים.
3 פריטים
לא עסקתי ביצירה בכלל עד אשר בשנת 2006 חליתי בסרטן שד ומצאתי את עצמי עוברת תקופה של טיפולים שונים ומשונים. באותה תקופה נחשפתי לקורס לבנית רהיטים מקרטון, בניתי ארונית שעומדת אצלינו בסלון ואח''כ המשכתי בחוג שבועי שבו המשכתי ובניתי עוד מדפים ועוד שולחן וממש התאהבתי בענין , בעלי אומר שבגלל הכימותרפיה נפגע זכרוני ואיני זוכרת שאיני יצירתית וכך אני יכולה ליצור בכיף. כאשר הרגשתי יותר טוב ולא רציתי להפסיק ליצור התחלתי מכינה מסגרות לתמונות, וכל מיני פריטים פרקטיים יום יומיים, אצלי בבית ובעיקר מחלקת מתנות שאני עשיתי שזה כיף גדול. מדובר בהמון שעות עבודה והשקעה בכל פריט אבל הכל נעשה באהבה והנאה רבה. היום אני בשלה יותר ושמחה להציע את עבודותי למכירה, בימים אלה הוספתי גם מחירים ואתם מוזמנים להזמין. בנוסף לעיצוב בקרטון אני מאוד אוהבת לצלם ואני מציעה לכם גם תמונות מהאלבום הפרטי שלי שאותן אני מוכרת עם מסגרת מאותו קרטון ממוחזר , אתם יכולים לראות את תמונה החסקה שכבר ממוסגרת או השקיעה בניצנים, כאשר את צבע המסגרת נוכל לבחור ביחד לתמונות שאתם יכולים להעביר לי במיל, כל מסגרת נעשית באהבה עם הרבה השקעה מהלב.

קטגורית תמונות עם 123 יצירות

מיין לפי:
דף 1 מתוך 2  -   1   2

תגיות

עיסת נייר, אומנות בנייר, מגזרות נייר, קרטון, פיסול בעיסת נייר, עגילי זהב