עיצוב פנים

קטגורית עיצוב פנים, עיצוב הבית, הלבשת הבית - מבחר פריטים אקראי

עיצוב פנים, עיצוב הבית, הלבשת הבית

90 פריטים
אילת- גלריה ובית מלאכה לקרמיקה. אמנית בוגרת המדרשה לאמנות, בעלת גלריה ובית מלאכה לקרמיקה במושב באר טוביה. בבית המלאכה שלי אני יוצרת כיורים, אהילים ואריחים בעבודת יד ועיצוב ייחודי, לאנשים שאוהבים את הפרטים הקטנים שהופכים את הבית למיוחד ואישי. ניתן להגיע בתיאום מראש ולראות דוגמאות במקום ואף לרכוש מוצרים מוכנים, אך מותר ורצוי גם לחלום על האריח או הכיור המיוחד שאותו אני אעשה במיוחד בשבילכם. את האריחים ואת האהילים ניתן להזמין בצבעים שונים. בגלריה ניתן למצוא גם פסלים וכלים שימושיים להגשה וקישוט. בבית המלאכה מתקיימים חוגים לאורך השנה וסדנאות מרוכזות לפי בקשה. לקראת החגים אני עורכת מכירות בהן אני מארחת אמנים נוספים (לפעמים) אשמח אם תצטרפו לרשימת התפוצה שלי לעדכונים בנושא זה ונושאים אחרים. כאמנית השתתפתי בתערוכות שונות במוזיאון קורין ממן באשדוד ובמוזיאון וילפריד ישראל בקיבוץ הזורע, בבית בנימיני- מרכז לקרמיקה ישראלית, בית אהרון כהנא ובגלריות נוספות בארץ ובמרכז אמנויות בפינלנד ובאיטליה. כדי להכיר אותי קצת יותר אפשר לפנות אל האתר שלי: http://www.ayeletzer.com לגלריית עבודות אמנות: https://plus.google.com/u/0/photos/113293191291900557237/albums/5924480455961655185 בלוג: http://ayeletzer.blogspot.co.il/ ליצירת קשר טלפון 050-7632605 או בהודעה דרך האתר
70 פריטים
ללוש ולקדר/לריתמוס הגלגל להתמסר/לתת לחומר לדבר clayisrael הוא סטודיו לקרמיקה הממוקם במושב השיתופי משואות יצחק 5 דק מקריית מלאכי ו10 דק מאשקלון על כביש מספר 3 הסטודיו פועל משנת 2002 ועוסק בהדרכת חוגי קרמיקה למבוגרים וילדים, ויצור מוצרים: יודאיקה, כיורים בעבודת אבניים , אריחים בעיצוב אישי וכלים מכלים שונים. את חוגי המבוגרים מדריך ידידיה גוטליב, בוגר בצלאל המחלקה לעיצוב קראמי. החוג מיועד לאנשים ונשים בעלי חדוות יצירה המשתוקקים ליצור בחומר ומוכנים לצאת להרפתקה וללמוד את סודות הקרמיקה, בחוג לומדים את מקצועות הקרמיקה: קדרות על מכשיר האבניים, פיסול פיגורטיבי ,בניית כלים בעבודת יד ,עיצוב מוצר בתבניות גבס וכמו כן, שיטות מגוונות לצביעה ועיטור. סטודיו clayisrael מתמחה בהכנת כיורי קרמיקה הכיורים נעשים בעבודת יד על האבניים ניתן להזמין כיור מותאם לפי מידה ,צבע וצורה.ניתן להתאים את הכיור כמונח או שקוע הכיורים עוברים שריפה בתנור בחום של 1100-1200 מעלות והם עמידים וקשיחים כאבן (ואף יותר) ניתן להזמין כיורים בשלל צבעים, עיטורים, הדפסים וציורים. את חוג הילדים מדריכה מוניק תורגמן בוגרת האקדמיה לאדריכלות בבורדו .החוג מיועד לילדים מכיתה ד ומעלה בו לומדים שיטות רבות בעבודה עם חומר, הקבוצה עובדת ביחד על כל נושא, למשל: בניית קופסא ממשטחי חומר או בניית קערה מחוליות או פיסול ציפור מגוש חומר.למרות הנושא המשותף תמיד יינתן מקום לביטוי אישי ולדמיונו של התלמיד. במהלך השנה מתנסים הילדים גם במלאכת הקדרות על מכשיר האבניים ובסוף כל שנה בוחרים הילדים פרויקט אישי אותו מבצעים בעזרת המדריכה ובעזרת הטכניקות והמיומנות שרכשו במהלך השנה. אנו מאמינים כי היצירה האומנותית היא גם כלי לבטוי הנפש ודרך האומנות ניתן לחדד את כושר ההתבוננות ולדעת להבדיל בין טפל לעיקר ובין טוב לרע כשתובנות אלה יוצאות מהסטודיו לחיי היום יום מתרחשת היצירה האמיתית.
57 פריטים
רוני דורון, LIGHT OBJECTS מעצב רב תחומי, יצא בימים אלה בסדרה של ''גופי אור'' מעוצבים. סדרה המורכבת משני קווים עיצוביים שונים של אובייקטים מוארים. האחת מבוססת על ''רדי מייד'' (Ready Made) שבה הוא לוקח חפצים קיימים ומשנה את ייעודם. וקו שני המבוסס על שימוש בחומרים טבעיים. בקו הראשון, ה''רדי מייד'' ישנו מאוורר ישן שדורון הפך לגוף מאיר צבעוני קינטי, ''מלכודת אור'' היא מלכודת עכברים המפיצה אור דרך החורים, ''פֶּלֶאוֹר'' הוא סיר פלא שהפך למנורה המאירה באורח פלא באור כחול, להב מסתובב של מכסחת דשא ישנה הפך לרגל מדהימה למנורת עמידה. בבסיס רוב העבודות רעיון הומוריסטי הנובע מהוצאה מהקשרו הטבעי של חפץ יום-יומי פשוט והפיכתו לגוף תאורה אלגנטי ומפתיע. בעזרת שילוב של חומרים שונים ומוצרים שונים נוצרת הרמוניה אחרת מזו שאנו רגילים לה. הרבה חיוכים העלו גופי האור בעיני המבקרים שביקרו בתערוכת היחיד הראשונה שלו בארץ, בגלריית ''בית הבד'' בעין הוד ובגלריית אומני הכפר בעין הוד, שבה מוצגות עבודותיו דרך קבע. בקו השני נעשה שימוש בחומרים מן הטבע שבהם משולבים אלמנטים של זכוכית, סיבים אופטיים, קריסטלים ועוד, תוך שמירה על האפיון והצורה המקורית של החומר, דבר הנותן להם את המראה הייחודי. הרעיונות העיצוביים נובעים מהצורה המקורית שנותנת לדורון את ההשראה. מהרגע הראשון שהוא לוקח לידיו את המרכיב, הוא רואה בעיני רוחו איך יעבד אותו וכיצד ייראה המוצר הסופי. חלק מגופי האור אף צבועים בטכניקה שפיתח תוך כדי עבודת העיצוב, דבר התורם רבות למגוון של הגופים ולייחודם. אין שני גופים זהים. כל אובייקט ''מייצר'' תאורה בעלת גוון ואווירה ייחודית לו, בהתאם למרכיבים, למסננים ולמחברים מהם בוקע האור. חלק מגופי האור הנם אלמנטים פיסוליים מרהיבים. את עבודותיו המיוחדות ניתן לתלות מהתקרה, על קיר, או להעמיד. נראה לי שאין אדם שלא יוכל למצוא ''בית'' טוב לאחת היצירות הללו. עיצוביו של דורון זכו למחמאות ושבחים רבים מאנשי מקצוע ומבקרי אמנות. רבים מאמני כפר האמנים עין הוד שביקרו בגלריה הרעיפו שבחים על היצירתיות והמקוריות. מירי קרימולובסקי, האוצרת ומבקרת האמנות הנחשבת, ראיינה אותו לפינת התרבות שלה ב''קול ישראל'', ואף יזמה עבורו תערוכת יחיד נוספת שתפתח בסוף חודש מאי ב''מרכז הבמה'' בגני תקוה. דורון הנו בוגר המחלקה לעיצוב בבצלאל ירושלים. עם סיום לימודיו זכה במלגת לימודי המשך בלונדון. לאחר חזרתו לארץ התמקצע בעיצוב תערוכות ותצוגות בארץ ובעולם. הוא עבד מספר שנים בסן-דייגו כמעצב, שם הוצגו עבודות שלו בגלריית ''טארבוקס'' הוותיקה. עבודותיו הוצגו גם באטלנטה, ג'ורג'יה. בעת שהותו בארה''ב זכו עבודותיו לסיקור נרחב בעיתונות, בירחוני עיצוב ובערוצי הטלוויזיה הארציים. עבודותיו נמצאות באוספים פרטיים בארץ ובחו''ל. ניתן לפנות אל רוני דורון בטלפון 054-4250918 לתיאום פגישה אישית בסטודיו שלו.
43 פריטים
שמי אסתי דרור ואני מתגוררת בקיבוץ כפר סאלד בגליל העליון. אחרי פרישתי המוקדמת מהוראה ומניהול חטיבת ביניים ואחרי מספר שנים של ניהול קהילה בקיבוצי התפניתי לעסוק באהבה ישנה חדשה והיא יצירה. התוודעתי לעבודת פסיפס הזכוכית ונשביתי בקסמה. צבעוניות החומר והיכולת לעבוד איתו על מגוון חומרים כמו עץ, מתכת, פלסטיק ועוד פתחו בפני אפשרויות בלתי מוגבלות ליצירה ולעיצוב אובייקטים שונים ומגוונים. אני מקשטת מגוון מוצרים כמו שולחנות ושידות, מוצרים שימושיים וקישוטיים לבית ולמשרד, עציצים ואדניות מעץ ומפלסטיק. אני בונה רהיטים מעץ ומוסיפה להם פסיפס זכוכית צבעוני המעניק להם ייחוד. אני משפצת רהיטים, שאנשים מביאים אלי, ומעטרת אותם בפסיפס זכוכית צבעוני ובכך מאפשרת להם להשתמש בפריט הריהוט המחודש והיפה עוד שנים רבות. אני מעצבת קירות על ידי תוספת פסיפס צבעוני, מכסה דלתות בפסיפס ובכך משדרגת את הבית. אני מפסלת על רשת ומכסה את הפסל בפסיפס. השמיים הם הגבול. עבודותי מקבלות המון תגובות נלהבות מאנשים, כמו גם תודות נרגשות מכל מי שקונה ממני עבור עצמו או כמתנה לאהוביו, וכמובן מכל מי שמקבל ממני מתנה ומציג אותה בפני אורחיו בגאווה רבה. כל אלה ממלאים אותי גאווה וסיפוק על שאני יכולה לגרום שמחה לאנשים רבים כל כך. מידי שנה אני מציגה ביריד חוצות היוצר וזוכה לתגובות משתאות מהמבקרים הרבים המלטפים בהתפעלות את העבודות, מבקשים לדעת ממה הן עשויות ואיך, ורבים קונים מתנות לעצמם או לאחרים. עבודותי נמכרות באתר הזה ובאתרים נוספים כמו מרמלדה מרקט והומפרו. אשמח לארח אותך אצלי בסדנה הנמצאת בביתי בקיבוץ כפר סאלד שבגליל העליון. תיאום מוקדם בטלפון 052-4555152
36 פריטים
סטודיו ויהי הוא סטודיו לעיצוב מוצר. שותפים בו קטרינה ברנד וצורי גוטליב. צורי בעל רקע של לימודי אמנות במדרשה לאמנות בית ברל ולימודי עיצוב מוצר בבצלאל, אקדמיה לאמנות עיצוב וארכיטקטורה שבירושלים. קטרינה בעלת רקע של לימודי פיסול ועיצוב קרמי באקדמיה לאמנות Staatliche Akademie der Bildenden Kuenste שבשטוטגרט, גרמניה ובבצלאל. שנינו חולקים אהבה לטבע בפשטותו ובקסמיו ויוצרים מוצרים בעיקר מחומרי הגלם שלו ובהשראתו. אנחנו תמיד מתחילים ממה שיש, ממה שנגיש, רצוי טבעי. ממששים אותו, עובדים אתו, מפעילים עליו מניפולציות, מכירים אותו לאט לאט במין תהליך משחקי. הפעולה הפשוטה מייצרת צורה שמולידה רעיון. אנחנו מתעסקים ביחסים. בינינו לבין החומר, בין החומר לעצמו. בין רצונותיו של החומר למגבלותיו, ביחסים בין חומר לרוח, ביחסים שמייצרים אסתטיקה. לסטודיו ויהי יש מבחר ייחודי של גופי תאורה שנעשים בעבודת יד מפורניר(שכבה דקה של עץ משובח)ומנייר. גופי התאורה מיועדים לאנשים שרוצים להאיר את החלל או חלק ממנו בתאורה מקורית חמה וטבעית באופייה. לאנשים פרטיים בבתיהם וגם לחללים ציבורים כמו בתי קפה, מסעדות, בתי מלון, ומשרדים.
34 פריטים
לא עסקתי ביצירה בכלל עד אשר בשנת 2006 חליתי בסרטן שד ומצאתי את עצמי עוברת תקופה של טיפולים שונים ומשונים. באותה תקופה נחשפתי לקורס לבנית רהיטים מקרטון, בניתי ארונית שעומדת אצלינו בסלון ואח''כ המשכתי בחוג שבועי שבו המשכתי ובניתי עוד מדפים ועוד שולחן וממש התאהבתי בענין , בעלי אומר שבגלל הכימותרפיה נפגע זכרוני ואיני זוכרת שאיני יצירתית וכך אני יכולה ליצור בכיף. כאשר הרגשתי יותר טוב ולא רציתי להפסיק ליצור התחלתי מכינה מסגרות לתמונות, וכל מיני פריטים פרקטיים יום יומיים, אצלי בבית ובעיקר מחלקת מתנות שאני עשיתי שזה כיף גדול. מדובר בהמון שעות עבודה והשקעה בכל פריט אבל הכל נעשה באהבה והנאה רבה. היום אני בשלה יותר ושמחה להציע את עבודותי למכירה, בימים אלה הוספתי גם מחירים ואתם מוזמנים להזמין. בנוסף לעיצוב בקרטון אני מאוד אוהבת לצלם ואני מציעה לכם גם תמונות מהאלבום הפרטי שלי שאותן אני מוכרת עם מסגרת מאותו קרטון ממוחזר , אתם יכולים לראות את תמונה החסקה שכבר ממוסגרת או השקיעה בניצנים, כאשר את צבע המסגרת נוכל לבחור ביחד לתמונות שאתם יכולים להעביר לי במיל, כל מסגרת נעשית באהבה עם הרבה השקעה מהלב.

קטגורית עיצוב פנים, עיצוב הבית, הלבשת הבית - מבחר פריטים אקראי

תגיות

עיצוב פנים, כיורים, הלבשת הבית, עיצוב הבית, שלט לבית, שלט לדלת, שלט לדלת הבית, שלט לדלת מטבח, עגילי זהב