קטגורית הלבשת הבית עם 290 יצירות

מיין לפי:
1,500 ₪
3,000 ₪
17,400 ₪
14,800 ₪

הלבשת הבית

27 פריטים
לא עסקתי ביצירה בכלל עד אשר בשנת 2006 חליתי בסרטן שד ומצאתי את עצמי עוברת תקופה של טיפולים שונים ומשונים. באותה תקופה נחשפתי לקורס לבנית רהיטים מקרטון, בניתי ארונית שעומדת אצלינו בסלון ואח''כ המשכתי בחוג שבועי שבו המשכתי ובניתי עוד מדפים ועוד שולחן וממש התאהבתי בענין , בעלי אומר שבגלל הכימותרפיה נפגע זכרוני ואיני זוכרת שאיני יצירתית וכך אני יכולה ליצור בכיף. כאשר הרגשתי יותר טוב ולא רציתי להפסיק ליצור התחלתי מכינה מסגרות לתמונות, וכל מיני פריטים פרקטיים יום יומיים, אצלי בבית ובעיקר מחלקת מתנות שאני עשיתי שזה כיף גדול. מדובר בהמון שעות עבודה והשקעה בכל פריט אבל הכל נעשה באהבה והנאה רבה. היום אני בשלה יותר ושמחה להציע את עבודותי למכירה, בימים אלה הוספתי גם מחירים ואתם מוזמנים להזמין. בנוסף לעיצוב בקרטון אני מאוד אוהבת לצלם ואני מציעה לכם גם תמונות מהאלבום הפרטי שלי שאותן אני מוכרת עם מסגרת מאותו קרטון ממוחזר , אתם יכולים לראות את תמונה החסקה שכבר ממוסגרת או השקיעה בניצנים, כאשר את צבע המסגרת נוכל לבחור ביחד לתמונות שאתם יכולים להעביר לי במיל, כל מסגרת נעשית באהבה עם הרבה השקעה מהלב.
15 פריטים
אדריאנה ציונה לוין, ציירת. בוגרת המדרשה לעיצוב וציור ת''א. במסגרת לימודיי האקדמיים, למדתי אצל הציירים דוד כפתורי וגרשון רנרט. ציירת, מעצבת, ומורה לעיצוב וציור מזה זמן רב. מציירת בעיקר בטכניקת שמן על בד, וצבעי מים. הציורים שלי עוברים תהליכים מורכבים של עשיה, הליך של כשנה עד שנתיים, כשכל שכבה, שינוי, ותוספת, שווי ערך לשכבה נוספת שעברה עליי אישית, שינתה אותי, והדרך שהפרספקטיבה החדשה והשונה שלי מקבלת קיום וביטוי על הבד והחומר. התחלתי את דרכי בתחום בגיל צעיר, כציירת ומורה לציור, עיצוב, ותולדות האמנות (והלבוש). לתחושתי עם הזמן יצרתי רגרסיה מן המימזיס אל סגנון יותר אימפרסיוניסטי, מופשט, התרשמותי, תוך שהתחזקה בי הקרבה אל הטבע. הציור עבורי היא מקור לאושר, נחמה, תשוקה ואהבה, דרך הציור אני מוצאת את ההבנה וההסתגלות הבלתי נגמרת אל החיים עצמם. וזאת בדרכי הניסוי, הגילוי, הזמן, נדבכי החיים, והחוויות אותן אני חווה המהווים לי למקור השראה. חברה באגוד האמנים הפלסטיים בישראל (אגודת הציירים והפסלים של תל-אביב), אגודת הציירים והפסלים בחולון ובבת-ים, ובארגון חפשי לציירים ופסלים בחיפה והצפון. תערוכות בהן הצגתי לאחרונה: 2013: תערוכת ''בעקבות האהבה'', גלריה 100, רעננה. 2011: פסטיבל D-ART לתרבות ולאמנות, בית העיתונאים, ת''א. 2010: תערוכת ''כתיבה נשית'', בית דניאל, יפו העתיקה. 2010: תערוכת ''פרמיירה צבעונית'', המרכז למחול תיאטרון ואמנות בינתחומית, תל-אביב. 2010: תערוכת ''הישובו בנים אל גבולם'', יפו העתיקה. 2010: תערוכת ''מרחב נשי'' בהיכל התרבות, ראשון לציון. 2009: תערוכת ''מוזות'' במוזיאון לאמנות עתיקה, ביפו העתיקה. 2009: תערוכת ''רומנטיקה'' במלון מצפה הימים, ראש פינה. 2009: תערוכת סוף שנה באודיטוריום מרכז הכרמל, חיפה. 2009: תערוכת ''קוצים'' בגלריית גן הקקטוסים, חולון. 2009: תערוכת מיניאטורות, בגלריה של המכון לאמנות, בת-ים. WRITTEN ABOUT ME: Adriana Tsiona Levin correlates a symbolic relationship between figurative, landscapes and daring colors. Her intensive use of colors and lighting evoke more an emotional state rather than a physical. Levin attempts to recreate the body and nature not only by sheer photographic and mimetic accuracy, but by expressing the true ambience and emotions of the area with mood and tone. Levin uses a distinct technique utilizing different kind of elements which allow passionate lines and forms. All the elements in the frame seem to flow with a harmonious rhythm and life force, as the figures and other elements alike speak the same language, carrying endless hermeneutic possibility. Throughout her body of work, this combination of skillful depiction of resplendent and bold color, vigorous brushstrokes and over all enlightening quality conveys a sense of epiphany and solace to the viewer.
15 פריטים
שמי אסתי דרור ואני מתגוררת בקיבוץ כפר סאלד בגליל העליון. אחרי פרישתי המוקדמת מהוראה ומניהול חטיבת ביניים ואחרי מספר שנים של ניהול קהילה בקיבוצי התפניתי לעסוק באהבה ישנה חדשה והיא יצירה. התוודעתי לעבודת פסיפס הזכוכית ונשביתי בקסמה. צבעוניות החומר והיכולת לעבוד איתו על מגוון חומרים כמו עץ, מתכת, פלסטיק ועוד פתחו בפני אפשרויות בלתי מוגבלות ליצירה ולעיצוב אובייקטים שונים ומגוונים. אני מקשטת מגוון מוצרים כמו שולחנות ושידות, מוצרים שימושיים וקישוטיים לבית ולמשרד, עציצים ואדניות מעץ ומפלסטיק. אני בונה רהיטים מעץ ומוסיפה להם פסיפס זכוכית צבעוני המעניק להם ייחוד. אני משפצת רהיטים, שאנשים מביאים אלי, ומעטרת אותם בפסיפס זכוכית צבעוני ובכך מאפשרת להם להשתמש בפריט הריהוט המחודש והיפה עוד שנים רבות. אני מעצבת קירות על ידי תוספת פסיפס צבעוני, מכסה דלתות בפסיפס ובכך משדרגת את הבית. אני מפסלת על רשת ומכסה את הפסל בפסיפס. השמיים הם הגבול. עבודותי מקבלות המון תגובות נלהבות מאנשים, כמו גם תודות נרגשות מכל מי שקונה ממני עבור עצמו או כמתנה לאהוביו, וכמובן מכל מי שמקבל ממני מתנה ומציג אותה בפני אורחיו בגאווה רבה. כל אלה ממלאים אותי גאווה וסיפוק על שאני יכולה לגרום שמחה לאנשים רבים כל כך. מידי שנה אני מציגה ביריד חוצות היוצר וזוכה לתגובות משתאות מהמבקרים הרבים המלטפים בהתפעלות את העבודות, מבקשים לדעת ממה הן עשויות ואיך, ורבים קונים מתנות לעצמם או לאחרים. עבודותי נמכרות באתר הזה ובאתרים נוספים כמו מרמלדה מרקט והומפרו. אשמח לארח אותך אצלי בסדנה הנמצאת בביתי בקיבוץ כפר סאלד שבגליל העליון. תיאום מוקדם בטלפון 052-4555152

קטגורית הלבשת הבית עם 290 יצירות

מיין לפי:
דף 1 מתוך 3  -   1   2   3

תגיות