קטגורית אומנות דיגיטלית עם 191 יצירות

מיין לפי:
7,000 ₪
1,800 ₪
3,000 ₪
3,000 ₪
6,000 ₪
1,800 ₪
2,000 ₪

אומנות דיגיטלית

30 פריטים
מציירת בעיקר מופשט, במגוון כלים וטכניקות. ציוריי צבעוניים, הרמוניים ומתאימים לבתים, משרדים וחללים ציבוריים. הציור עונה על צורך אישי שלי לבטא את עצמי בצבעים ובצורות. הציורים, כמו החיים עצמם, לעיתים אקספרסיביים בעלי צבעוניות עזה ומתפרצת, לעיתים ליריים, רגועים ועדינים ולעיתים דקורטיבים וקישוטיים. אני חברה בארגון האמנים הפלאסטיים (IMPACT). מעצבת גרפית למעלה מ-20 שנה, בוגרת מכללת הדסה בהצטיינות, מהנלת סטודיו לעיצוב. הצגתי מספר תערוכות יחיד וקבוצתיות (רשימה חלקית): 2016, ארטמיסיה, גלרייה לאמנות נשים 2016, גלריית פחות מאלף, דיזיין סנטר מרץ 2016, ''האור שבתוכי'',תערוכה קבוצתית, תיאטרון גבעתיים, אוצר: דורון פולק 2016, תערוכת אמנות ישראלית למען המלחמה באיידס, בנק הפועלים, אוצרת: לי-מור כהןנשים 2015 תצוגה בגלריית ART & ABOUT עמק חפר אוצרת: לי-מור כהן פברואר 2015, תערוכת אמנות ישראלית למען המלחמה באיידס, בנק הפועלים, אוצרת: לי-מור כהן ספטמבר 2014, 2013 בית פתוח של אמני מודיעין אוגוסט 2014, יריד חוצות היוצר בריכת הסולטן, ירושלים אפריל -יולי 2014, תצוגת יחיד ב-ONE המרכז לעיצוב הבית ראשל''צ ינואר 2014 ''רגעי חסד'', תערוכת יחיד במרכז בק למדע, הר חוצבים, ירושלים פב' 2013, ''ממעמקים'', תערוכת יחיד, גלריית ''הכל במסגרת'', שילת 2012 ''נופים מופשטים'', קיר אמן בספרית מודיעין, אוצרת: עליזה כרמוש 2012 ''אורות הכרך'', תערוכה קבוצתית במודיעין, אוצרת: ניצה פרי 2012 תערוכת יחיד בחברת Micron קרית גת 2011 ''השקט שאחרי הסערה'', תערוכת יחיד בגלריית ''הכל במסגרת'' 2011 בית הרופאים, מודיעין 2010 OPEN SPACE תערוכת יחיד במרכז לעיצוב וליהוט הבית, מודיעין 2010 ''כחול'', תערוכה קבוצתית ברונטל, אוצרת: סנדרה סיינו-וינרב 2009 בית האמנים ת''א - קבוצתית 2009 בית הפרקליטים ת''א, אוצרת: חגית ארגמן 2008 ''אוויניו'', איירפורט סיטי, אוצרת:חגית ארגמן 2007 צוותא, תל-אביב 2007 ''התפרצויות בצבע'', מגדלי זיו אוצר: אודי רוזנויין 2006-7 יריד חוצות היוצר, ירושלים 2007 ארט קפה ת''א, אוצר: גיא עולמי 2006 יריד חוצות היוצר, ירושלים 2006 תערוכת יחיד בישוב ניל''י 2005 תערוכה קבוצתית מלון אסטור
21 פריטים
טוב ונחמד שאתם כאן. שמי מיקי קרני ואני מצייר בסגנון ראליסטי ותמיד בנימה אופטימית (-: בחנות תראו מגוון ציורים של עצי זית, ציורים בנושא הים, חלונות דלתות ופתחים ונוף ישראלי. בחנות יש ציורי שמן מקוריים על אבן טבעית או קנבס. גם הדפסים אמנותיים ( הדפס והמשך בצבעי שמן ) איכותיים על בד קנבס עם אפשרות להדפסה במידות לפי הזמנת הלקוח. ציוריי מאופיינים בנימה אופטימית ובשפע של צבעוניות, בסגנון ראליסטי, פוטו ראליסטי וסוראליסטיי תמונותיי מוצגות בגלריות ומוזיאונים בארץ ובחו''ל , חברות ומוסדות בארץ ובחו''ל רכשו את עבודותיי לשם תצוגה או לשימושים שונים ביצירות. מבין לקוחותיי נמנות החברות הנ''ל: General Electric-US , Boeing , USA Air Force , GM , Bell ישקר ,תע''ש, אלביט , צים , האחים עופר, בית נשיא המדינה , החברה הממשלתית למדליות ומטבעות ולשכת ראש הממשלה שתמונותיי משמשות להם כמתן תשורות ייחודיות למנהיגי עולם. כל עבודותיי מצוירים מצבעי שמן של Rembrandt & Old Holland כאשר אני רואה מוזיקה אני שומע צבעים כאשר אני מאזין למוזיקה מדמיין אני צורות וצבעים וכאשר אני מצייר בטני מתמלאת במוזיקה ראיון לערוץ 2 https://www.youtube.com/watch?v=xSMhKz2gnbM
3 פריטים
לא תמיד אנחנו מוצאים את האומנות - לפעמים האומנות שלנו מוצאת אותנו. אני צלמת ואמנית. יוצרת מנדלות משולבות ציור, צילום, טקסטים וברכות. מנדלות קולאז' צילום, מנדלות לילדים, מנדלות עם ברכה לזוגיות, מנדלות עם ברכה למזל, מנדלות עם חמסה ועוד. אני יוצרת מנדלות עם אנרגיה, ומנדלות עם רוחניות, מנדלות צילום, ומנדלות ציור. העיסוק במנדלות מכניס הרבה אור ושמחה לחיי. אני מאמינה שאדם, כדי לחיות חיים מלאים, צריך שלושה דברים: ליצור, לתת ולקבל. המנדלות שלי ממלאות את כל שלושת הדברים האלו. יצירת המנדלות היא ברכה גדולה עבורי, ובעקבות העיסוק בהן מצאתי את עצמי בעולם רוחני, אנרגטי, נותן כוחות, שמחה גדולה, אושר, אור ואהבה, ובנוסף - מצאתי דרך ייחודית ליצור אותן, תוך שימוש בצילומים שלי כחומר גלם. האומנות תמיד הייתה חלק ממהותי. למדתי צילום בקולג' בקליפורניה, והתאהבתי בתחום. לאחר החזרה לארץ העברתי חוגי צילום לילדים בשנת 2008-9, שבשל אילוצים אישיים לא התאפשר לי להמשך ולהעביר. וכך הגיעו המנדלות לחיי, לפני מספר שנים. נתקלתי בהן במקרה לגמרי, בסדנת אמהות ובנות בביה''ס, ונשאבתי. מאז אני יוצרת מנדלות כל הזמן. אני יוצרת תמונות העצמה ותמונות אמון. תמונות ברכה ותמונות לרוגע. במהלך הדרך המנדלות התגלו לי כתמונות משנות חיים. מידי שבוע אני נתקלת באנשים שהתמונות שלי החדירו בהם אמון לעשות מה שהם חולמים ולא מעיזים, או לחילופין, אני מקבלת כל הזמן עדויות שונות כמו ''התמונות פתחו לי את הלב'' או ''התמונות שלך מדברות''.
2 פריטים
אני, קלודין טימסיט - אלבז, נולדתי בקזבלנקה מרוקו. כילדה גדלתי ביערות הכרמל שבחיפה, שם נוצר הצימאון לראות את הנולד, הציור, הצבע והאומנות שהתחברו יחדיו, וכך נוצר הכוח שמתבטא ביצירותיי. הנני בוגרת מכללת ורצברגר לאומנויות, בי''ס לאומנות בית אבא-חושי, מכון אבני ומוזיאון בית הלנה רובינשטיין. למדתי אצל גדולי הציירים, מורי ורבי יוסף ראלט יבל''א, דוד כפתורי ז''ל, צבי כספי ז''ל. השתתפתי בתערוכות בארץ ובעולם, גלריה עקד, נמל יפו, גלרית דניאל, בניין תאומי ר''ג. ארה''ב- ניו-אורליאנס, ניו יורק וצרפת. בשנת 2002 בעלי שמעון טימסיט נהרג בפיגוע בצומת מגידו. בהינד עפעף חיי השתנו מקצה לקצה. הקושי להתמודד עם האסון היה כבד ובלתי ניתן להכלה. בעכבות האסון והקושי, חליתי במחלה ראומטית, כרונית אשר פגעה בשרירי בכל שרירי גופי. לאט לאט, בדרכי שלי, החלתי לחפש מחדש שיטות וטכניקות שיעזרו לי עם המוגבלות וההתמודדות בחיי היום יום. היום, ללא קביים ועזרים, עם כוחות נפשיים מחוזקים, ממשיכה אני ליצור ולצייר את האמת שלי בכל מיני שיטות ציור המשלבות צבעי שמן, אקריליק ומשי, ציורים על קרמיקה זכוכית ופסיפס.
פריט אחד
אמנית רב תחומית משלבת בעשייתה היצירתית גישות שונות לכלל אמירה ממוקדת, שואבת את הדחף ליצירתה, הצורות והדימויים, מהסובב ומהמציאות היומיומית. מיומנותה בטכניקות:הדפס, ציור, מיצב, פיסול וצילום .עיסוקה בעולם התוכן על הקול האישי נשי ביצירתה.ילידת ישראל 1957. בעלת סטודיו ברעננה. חברה באגודת הציירים והפסלים בישראל ובקבוצת אמני נייר. מורה לאומנות מוסמכת בכירה, מלמדת ציור ואמנות במסגרות שונות, יוצרת בסדנתה ברעננה.משתתפת בתערוכות קבוצתיות ויחיד בארץ ובחו''ל. אוצרות בתערוכות יחיד וקבוצתיות. החומריות מהטבע, וקשר עמוק לאדמה הנוף לארץ מאפיינים את העבודות. מעניין במיוחד שילוב בין האדם לסביבתו בין העבודות הסרוטות מצולקות ויצוקות האדמה שהאדם נברא ממנה. יש בעבודות חום של האדמה הקרינה הפנימית השמיעה אל התוך אפילו אפשר להאזין לשירת העשבים שרק האדם הניחן בריכוז ובקשב פנימי יכול להאזין לה. גם הצבעים מדברים ביניהם ויש בהם קשב לצליל העולה מתוכם. האומנות היא שפה מיוחדת הרמז, התו, שכבות הצבע הם התחביר שבתוכה. בראותינו את העבודות יש ברצוננו לפתוח דלת או חלון להיכנס לתוכן כדי להקשיב ולהאזין למסרים שהן- העבודות שולחות אלינו מתוכן. אלו קרניים אולטרה סגוליות הנקלטות מתוך המתבונן המסתכל בהן.

קטגורית אומנות דיגיטלית עם 191 יצירות

מיין לפי:
דף 1 מתוך 2  -   1   2

תגיות

, פיסול בחימר, אומנות דיגיטלית, הדפסים, תחריט, אקריליק, ציור שמן, ציורים, עגילי זהב