קטגורית הדפסים, תחריטים עם 92 יצירות

מיין לפי:
250 ₪
200 ₪
250 ₪
250 ₪
200 ₪
250 ₪
300 ₪
350 ₪
650 ₪
200 ₪
850 ₪
750 ₪
250 ₪
2,200 ₪
500 ₪
200 ₪
1,800 ₪
250 ₪
350 ₪

הדפסים, תחריטים, עבודות נייר, הדפס ז'יקלה

24 פריטים
19 פריטים
אמנית רב תחומית משלבת בעשייתה היצירתית גישות שונות לכלל אמירה ממוקדת, שואבת את הדחף ליצירתה, הצורות והדימויים, מהסובב ומהמציאות היומיומית. מיומנותה בטכניקות:הדפס, ציור, מיצב, פיסול וצילום .עיסוקה בעולם התוכן על הקול האישי נשי ביצירתה.ילידת ישראל 1957. בעלת סטודיו ברעננה. חברה באגודת הציירים והפסלים בישראל ובקבוצת אמני נייר. מורה לאומנות מוסמכת בכירה, מלמדת ציור ואמנות במסגרות שונות, יוצרת בסדנתה ברעננה.משתתפת בתערוכות קבוצתיות ויחיד בארץ ובחו''ל. אוצרות בתערוכות יחיד וקבוצתיות. החומריות מהטבע, וקשר עמוק לאדמה הנוף לארץ מאפיינים את העבודות. מעניין במיוחד שילוב בין האדם לסביבתו בין העבודות הסרוטות מצולקות ויצוקות האדמה שהאדם נברא ממנה. יש בעבודות חום של האדמה הקרינה הפנימית השמיעה אל התוך אפילו אפשר להאזין לשירת העשבים שרק האדם הניחן בריכוז ובקשב פנימי יכול להאזין לה. גם הצבעים מדברים ביניהם ויש בהם קשב לצליל העולה מתוכם. האומנות היא שפה מיוחדת הרמז, התו, שכבות הצבע הם התחביר שבתוכה. בראותינו את העבודות יש ברצוננו לפתוח דלת או חלון להיכנס לתוכן כדי להקשיב ולהאזין למסרים שהן- העבודות שולחות אלינו מתוכן. אלו קרניים אולטרה סגוליות הנקלטות מתוך המתבונן המסתכל בהן.
10 פריטים
איתן ארנון למד: אצל מרסל ינקו רישום: בוגר בי''ס גבוה לציור , ת''א השתלם בפריז אצל ביל הייטר בתחריט: זכה במדליית כסף בתערוכה בינ''ל ברומא לאמנים צעירים: זכה במלגה להשתלמות ב''סיטה'',פריז: חבר באגודת הציירים והפסלים הארצית והקיבוצית. הציג תערוכות רבות בארץ ובחו''ל יוצר המשלב עבודת כפיים ביצירה אמנותית.באמצעות מכחולו וצבעיו מבטא על הבד, או כל חומר אחר את המציאות בתוכה הוא חי ויוצר את רוח התקופה על תופעותיה למשמעות שלמה ואישית. מציאות וחלום שחווה. על תערוכה בצוותא'' ארץ ישראל הנעלמת'' הורי שייכים לדור הראשונים שהקימו בעמק הירדן בתחתית השבר הסורי אפריקני את ביתם, בית זרע. דור שהשלים מעגל חיים שלם של מהפכה אישית שהיא חלק ממהפכה לאומית. במסגרת זו נטשו ארץ זרועה והגיעו אל שממה צחיחה. כאן ראו עצמם יוצרי סדר חברתי חדש, ניסיון לצורת חיים שנראתה להם טובה ונכונה יותר. אבל לא זה נושא עבודותיי. לאמנות ולאמנות הפלסטית יש דרכים וסמלים שאינן מילוליות: הבעות פנים, חלומות וסמלים מעולם התת-מודע. למוח האדם יש דרכים לא מילוליות ולא אנליטיות להבין, לקלוט וליצור קומוניקציה (תקשורת) באמצעות ההזדהות = אנלוגיה של הגוף עם היקום,ואין לה קשר ישיר לחשיבה מילולית, אלא לחושים,לאינטואיציה ותחושות. דרך הדיוקנאות והדמויות ניסיתי להעביר תחושות שחש אני. ''הדור ההוא''-דרך עיני. עיניו של אדם המשקיף על חברה שהיא על פרשת דרכים ומחפשת שבילים חדשים. מה שהיה ברור לוטה בערפל,האי וודאות רב מהוודאות, אך הוא צמח מתוך ''דור הראשונים'' שבלעדיו לא הייתי מה שאני היום.
2 פריטים
טוב ונחמד שאתם כאן. שמי מיקי קרני ואני מצייר בסגנון ראליסטי ותמיד בנימה אופטימית (-: בחנות תראו מגוון ציורים של עצי זית, ציורים בנושא הים, חלונות דלתות ופתחים ונוף ישראלי. בחנות יש ציורי שמן מקוריים על אבן טבעית או קנבס. גם הדפסים אמנותיים ( הדפס והמשך בצבעי שמן ) איכותיים על בד קנבס עם אפשרות להדפסה במידות לפי הזמנת הלקוח. ציוריי מאופיינים בנימה אופטימית ובשפע של צבעוניות, בסגנון ראליסטי, פוטו ראליסטי וסוראליסטיי תמונותיי מוצגות בגלריות ומוזיאונים בארץ ובחו''ל , חברות ומוסדות בארץ ובחו''ל רכשו את עבודותיי לשם תצוגה או לשימושים שונים ביצירות. מבין לקוחותיי נמנות החברות הנ''ל: General Electric-US , Boeing , USA Air Force , GM , Bell ישקר ,תע''ש, אלביט , צים , האחים עופר, בית נשיא המדינה , החברה הממשלתית למדליות ומטבעות ולשכת ראש הממשלה שתמונותיי משמשות להם כמתן תשורות ייחודיות למנהיגי עולם. כל עבודותיי מצוירים מצבעי שמן של Rembrandt & Old Holland כאשר אני רואה מוזיקה אני שומע צבעים כאשר אני מאזין למוזיקה מדמיין אני צורות וצבעים וכאשר אני מצייר בטני מתמלאת במוזיקה ראיון לערוץ 2 https://www.youtube.com/watch?v=xSMhKz2gnbM

קטגורית הדפסים, תחריטים עם 92 יצירות

מיין לפי:
דף 1 מתוך 1  -   1

תגיות

, פיסול בחימר, אומנות דיגיטלית, הדפסים, תחריט, אקריליק, ציור שמן, ציורים, עגילי זהב