צילום

קטגורית צילום, צילום אומנותי, צילום נוף, ציור בצילום - מבחר פריטים אקראי

צילום, צילום אומנותי, צילום נוף, ציור בצילום

99 פריטים
עדנה הלן בריל - מראה דרך העדשה את המצוי מעבר לגלוי. מצלמת תמונות אמנות, צילומיי האמנותיים, מרגשים, מספרים סיפור, רומזים רמזים, ומשעשעים. צילומים לבתים פרטיים, אולמות ומוסדות ציבור, בתי מלון, עסקים פרטיים, ולמתנות לאנשים שאתם אוהבים. לצפייה במגוון הצילומים בנושאים: טבע, בעלי חיים, אנשים, תעשייתי, ספורט, ארכיטקטורה - ניתן להזמין צילומים מודפסים,על בד קנבס,על נייר צילום,ממוסגר במסגרות מגוונות ובגדלים שונים. גיליתי לראשונה את העולם הקסום שנגלה דרך העדשה בגיל צעיר, ומאז אני מצלמת. סיימתי לימודי צילום במסגרת לימודי תיכון , בהמשך שירתי בצבא כצלמת ועובדת מעבדה בכל תחומי המקצוע. לימדתי במועדוני נוער, בתי אבות, ומועדוני פנסיונרים באופן פרטי ובהתנדבות, את כל תהליך הצילום, עבודה במעבדה, הדפסת תמונות, ריטוש ידני ועד שימוש במצלמה דיגיטלית ועיבוד תמונות במחשב. עבדתי כצלמת 30 שנה בכור בדימונה, תוך כדי לימודים והשתלמויות במסגרות שונות להשכלה גבוהה.
95 פריטים
כאדם וכאמנית, אני יוצאת לגלות עולמות של יופי ולקלוט מציאות נסתרת. במצלמה שלי אני מציירת קומפוזיציות חופשיות ואקספרסיביות, לעיתים אבסטרקטיות לחלוטין, בהן הנושא הוא האור, הצבע, הקו והתנועה, ולאו דווקא אובייקט מצולם מוגדר. לעיתים נכנסת ''פנימה'', מבודדת אלמנטים שוליים לכאורה, ונותנת להם ביטוי ומשמעות חדשה. תפקידו של הצלם – לבחור. ואני בוחרת ביופי הקיים בשפע בעולמנו, אם רק נחפשו. אותו אני רוצה להכניס לחיי, ולתת לסביבתי אמנות המקרינה אופטימיות, שמחה ונחמה. מתוך כבוד למהותו הייחודית של הצילום לקלוט ולשמר מציאות, קיבלתי החלטה לא לעסוק באמנות דיגיטאלית, ואני נמנעת מעיבוד ממוחשב, מלבד תיקונים קלים כפי שהיו מקובלים מאז ומתמיד גם בחדר החושך ה''רטוב''. בשנים האחרונות, מתוך הצורך שלי לגעת, ללטף ולעצב חומר, ולצד המשך עבודתי כצלמת, התחלתי גם לפסל. באופן פרדוקסאלי, דווקא במדיום ההיולי ונטול החומריות של הצילום, אני מקפידה להראות מציאות ללא שמץ של מניפולציה, ואילו בפיסול, שמהותו היא חומרים וחומריות, אני מרגישה שאני יוצרת לגמרי יש מאיין. מציגה ומוכרת את יצירותי בארץ ובאירופה. לומדת אצל הפסל והמורה דויד פאר מ- 2006. ב- 2007 יזמתי מיני-גלריה במתף, תל-אביב, ואצרתי את התערוכות המוצגות בה במשך 3 שנים. ב- 2009 זכיתי בפרס עמותת אמני נתניה לאמנות הצילום, בה אני חברה פעילה עד היום. ב- 2013 אצרתי תערוכת צילום בנתניה. מבחר תערוכות אחרונות: - ''יצירות מאירות'' במסגרת פרויקט ''קהילה זוכרת'' - כפר-סבא - אפריל–מאי 2014 - ''מקצה לקצה'' – הגלריה על הצוק, נתניה – אוגוסט 2013 אוצרות: חדווה ארזי ודורית מגל - ''בית משותף'' – בית ספיר, כפר-סבא – יולי-אוגוסט 2013 אוצרת: עינת עריף-גלנטי - ''כשהטבע הופך לדומם'' – הגלריה על הצוק, נתניה – יוני-יולי 2013 - ''הוצא מהקשרו'' – גלריות העירייה, נתניה - יוני 2013 אוצרת: סמדר ברנע (אני :-)) - ''נגלה נפשי'' – בית אירן \ מרכז נתנאל (מרכז העשרה לגיל הרך), נתניה – מאי-יוני 2013 אוצרת: עליזה תבור - ''מסע בעקבות שיריה של אגי משעול'' - המועצה האזורית דרום השרון – אפריל-מאי 2013 אוצרת: יהודית מצקל, מפיקה: נוקי שריר - תצוגה ותחרות ''Abstracts'' של גלריה וירטואלית Art, Space & Time – מרס 2013 אוצר: ג'ון ר. מאת תמונתי זכתה בציון לשבח - ''ממעוף הציפור'' – מגדלי נאמן, רמת אביב – נובמבר 2012 - ינואר 2013 אוצרות: יפה מאיר ויונה נאור - ''היהודי הנודד'' – בית גבריאל – ינואר-פברואר 2012 אוצרת יעל ניצן
82 פריטים
צלם מקצועי, בעליו של ארזביט סטודיו לצילום בוגר החוג לתקשורת וקולנוע במכללת ספיר, צילם בעבר בערוץ 2 - טלעד. צילומיו לקחו חלק בתחרויות ותערוכות קבוצתיות והתפרסמו בספרים ובמגזינים בארץ בחו''ל. בשנת 2004 יצאה לאור תערוכת-יחיד הראשונה שלו, שנקראה ''התעוררות- רשמים אישיים מהודו''. ''אני מאמין כי הסוד ההופך תמונה ליפה, מרגשת, נוגעת הוא עיני הצלם מבעד לעדשה והרגע המכריע אותו הנציח. כאשר אני אוחז במצלמה, המציאות עבורי הופכת לרצף של פרימיים ,אני מביט, ממתין, מחפש את הזוית השונה, את הקומפוזיציה המיוחדת, ורסיסי האור. מחכה ללכוד את אותם רגעים קטנים בחיים, שוליים לכאורה, שעל-ידי הנצחתם יקבלו משמעות חדשה ומרגשת שתונצח לעד'' (ארז ביטון) . מחיר התמונות באתר מתייחס להדפסת תמונות על בד קנבס בגודל 40*60 כולל מתיחה על עץ ואינו כולל משלוח.(יש אפשרות לאיסוף עצמי) ניתן להזמין את התמונה דרך ממשק יעודי (דרך הקישורים). וכן בגדלים שונים ובפורמט שונה , המחיר ייקבע בהתאם.
61 פריטים
לא תמיד אנחנו מוצאים את האומנות - לפעמים האומנות שלנו מוצאת אותנו. אני צלמת ואמנית. יוצרת מנדלות משולבות ציור, צילום, טקסטים וברכות. מנדלות קולאז' צילום, מנדלות לילדים, מנדלות עם ברכה לזוגיות, מנדלות עם ברכה למזל, מנדלות עם חמסה ועוד. אני יוצרת מנדלות עם אנרגיה, ומנדלות עם רוחניות, מנדלות צילום, ומנדלות ציור. העיסוק במנדלות מכניס הרבה אור ושמחה לחיי. אני מאמינה שאדם, כדי לחיות חיים מלאים, צריך שלושה דברים: ליצור, לתת ולקבל. המנדלות שלי ממלאות את כל שלושת הדברים האלו. יצירת המנדלות היא ברכה גדולה עבורי, ובעקבות העיסוק בהן מצאתי את עצמי בעולם רוחני, אנרגטי, נותן כוחות, שמחה גדולה, אושר, אור ואהבה, ובנוסף - מצאתי דרך ייחודית ליצור אותן, תוך שימוש בצילומים שלי כחומר גלם. האומנות תמיד הייתה חלק ממהותי. למדתי צילום בקולג' בקליפורניה, והתאהבתי בתחום. לאחר החזרה לארץ העברתי חוגי צילום לילדים בשנת 2008-9, שבשל אילוצים אישיים לא התאפשר לי להמשך ולהעביר. וכך הגיעו המנדלות לחיי, לפני מספר שנים. נתקלתי בהן במקרה לגמרי, בסדנת אמהות ובנות בביה''ס, ונשאבתי. מאז אני יוצרת מנדלות כל הזמן. אני יוצרת תמונות העצמה ותמונות אמון. תמונות ברכה ותמונות לרוגע. במהלך הדרך המנדלות התגלו לי כתמונות משנות חיים. מידי שבוע אני נתקלת באנשים שהתמונות שלי החדירו בהם אמון לעשות מה שהם חולמים ולא מעיזים, או לחילופין, אני מקבלת כל הזמן עדויות שונות כמו ''התמונות פתחו לי את הלב'' או ''התמונות שלך מדברות''.
29 פריטים
שלום לכולם ותודה לכם על ביקורכם כאן. הסטודיו לצילום של אריק בלטינשטר, סטודיו מומחה לצילום והפקה של צילומי אדריכלות, צילומי מוצר, וחפצי אמנות. בנוסף בין שירותי הסטודיו: • מכירת צילומי אוירה ואומנות דיגיטליים ומודפסים. • שירותי הדפסת ענק בפלוטר. ייחודיות הצילום של אריק, באה לידי ביטוי בסגנון צילום ריאליסטי, מובנה אשר מדגיש את ייחודיות הסביבה תוך שימת דגש על הבלטת הנושא המרכזי לצילום. אריק בלטינשטר, אני מאמין – ''צילום היא דרך לבטא את המציאות בעיני המתבונן, תוך שימוש באלמנטים סביבתיים של צבע, תאורה מזג אויר ומיצוב נכון של הפריטים במסגרת. כך שישקפו אלו את תחושות המציאות והמסרים אותם ירצה נשוא הצילום להעביר''. ''בעבודתי, אני מקפיד על שימת דגש לרצונות ומטרות הלקוח, תוך מתן ייעוץ מקצועי המבוסס על עשרות שנים של ניסיון בתחומי הצילום השונים, על מנת ליצור חווית צפייה, ככזו שתשמר בזיכרונו של הצופה לאורך זמן.'' אריק בלטינשטר צלם מקצועי, בעל ניסיון של למעלה מ-40 שנים בתחום הצילום. בעברו צלם עיתונות (כ-15 שנים) במערכות עיתון מהמובילות בישראל (מעריב, ידיעות אחרונות, הארץ). זוכה פרס ראשון בתחרות צילום ''טבע מקומי'' בקטגוריית מראה מקום שנת 2014. השתתף בתערוכות צילום רבות בישראל וברחבי העולם. בין עבודות הצילום הרבות ניתן למצוא: צילומי מוצר ייחודיים ומקוריים, צילומי אמנות, וחפצי נוי. צילומי אדריכלות ועיצוב פנים (סולל בונה, נתיבי איילון ואדריכלים פרטיים מובילים).
28 פריטים
לא עסקתי ביצירה בכלל עד אשר בשנת 2006 חליתי בסרטן שד ומצאתי את עצמי עוברת תקופה של טיפולים שונים ומשונים. באותה תקופה נחשפתי לקורס לבנית רהיטים מקרטון, בניתי ארונית שעומדת אצלינו בסלון ואח''כ המשכתי בחוג שבועי שבו המשכתי ובניתי עוד מדפים ועוד שולחן וממש התאהבתי בענין , בעלי אומר שבגלל הכימותרפיה נפגע זכרוני ואיני זוכרת שאיני יצירתית וכך אני יכולה ליצור בכיף. כאשר הרגשתי יותר טוב ולא רציתי להפסיק ליצור התחלתי מכינה מסגרות לתמונות, וכל מיני פריטים פרקטיים יום יומיים, אצלי בבית ובעיקר מחלקת מתנות שאני עשיתי שזה כיף גדול. מדובר בהמון שעות עבודה והשקעה בכל פריט אבל הכל נעשה באהבה והנאה רבה. היום אני בשלה יותר ושמחה להציע את עבודותי למכירה, בימים אלה הוספתי גם מחירים ואתם מוזמנים להזמין. בנוסף לעיצוב בקרטון אני מאוד אוהבת לצלם ואני מציעה לכם גם תמונות מהאלבום הפרטי שלי שאותן אני מוכרת עם מסגרת מאותו קרטון ממוחזר , אתם יכולים לראות את תמונה החסקה שכבר ממוסגרת או השקיעה בניצנים, כאשר את צבע המסגרת נוכל לבחור ביחד לתמונות שאתם יכולים להעביר לי במיל, כל מסגרת נעשית באהבה עם הרבה השקעה מהלב.
27 פריטים
שלום, אני צור ריכטר-לוין. כשהייתי בן 10 הביאה לי דודתי שהגיעה מאמריקה את המצלמה הראשונה שלי (זוכרים את התקופה שמצלמה היתה דבר חדשני ופיתוח של פילם לקח שבוע ימים?). היום אני צלם מקצועי ואוהב כל רגע. למדתי צילום בביה''ס ויצו בחיפה ולאחר לימודי עסקתי בצילום כצלם חדשות, עיתונות, אירועים, מוצרים, וצילום טכני, כשאת רוב סוגי הצילום ביצעתי תחילה כצלם המלווה של קונצרן כור. חלק משירותי הצבאי עבר כצלם מערכת של עיתון צבאי ולאחריו למדתי גם לימודי קולנוע. הצילומים האומנותיים שלי עומדים למכירה ויכולים לקשט חללי מגורים ו/או קירות חדרי כניסה/מבואה ו/או חדרי מרפאות ומשרדים. כל הדפסה נעשית באופן ייחודי עבור מזמין העבודה ולכן גודלה וסוג ההדפסה משתנים בהתאם לאופי התמונה ורצון הלקוח. אתם מוזמנים להתרשם מעבודות נוספות גם באתר www.richter-levin.com מנחה סדנאות צילום קבוצתיות ואחד-עם-אחד. להזמנת עבודה ניתן ליצור קשר באמצעות דואר אלקטרוני לקבלת מחיר הכולל הדפסה בגודל שונה, מיסגור והדפסה על קנווס או נייר כותנה 100% איכותי - נא ליצור קשר. בעת ההזמנה יש לקחת בחשבון כי קיימת אפשרות לסטיית צבע בהדפסה.
21 פריטים
משחק בתמונה ובצבע - ציור וקולאז'. ציור בצבעי אקריל באמצעות שפכטל, בהשראת ובשילוב תצלומים. קולאז'ים עשויים ביד מנייר ומקנווס, בהדבקה או בתפירה. העבודות למכירה או להשכרה. בנוסף, ניתן להשאיל את העבודות לחללי תצוגה בעלי חשיפה לקהל כמו משרדים, חנויות, דירות לתצוגה וכו'. קצת עלי.. יש דברים טובים שנולדים איתם ומלווים אותנו כל החיים. יצירות האמנות שלי ליוו אותי כבר מגיל צעיר והתבטאו בדרכים שונות במהלך השנים. את היצירתיות אף לקחתי לתחום עיסוקי המקצועי: שיווק בתחום ההי-טק. כמעט ביום בהיר אחד, סוף שנת 2006, אחרי עבודה רצופה של 27 שנים, החלטתי לעזוב את מקום עבודתי בו ביליתי 13 שנים רצופות. אחרי המרוץ של פיתוח קריירה וגידול המשפחה, לקחתי פסק-זמן וחיפשתי משהו ''בשביל הנשמה''. באופן טבעי חזרתי לעולם האמנות והיצירה. לאחר תקופת התנסות קצרה פיתחתי כיוון משלי של משחק בצבע ובתמונה - ציור בצבעי אקריל בעזרת שפכטל המשלב תצלום. לפעמים התצלום מהווה את ההשראה ליצירה, לפעמים היצירה הצבעונית גוררת אותי לחפש אחר התצלום המתאים. לפעמים אני נותרת עם הצבעים בלבד. בשנת 2011 לקחתי עוד שלב את הצילומים (בעצם ניירות מודפסים ממקורות שונים) והתחלתי ליצור קולאז'ים מרהיבים בעבודת יד (לא פוטושופ). מזמינה אתכם להינות מהעבודות.
2 פריטים
רקמת המדבר העמותה לשיפור מעמד האשה לקייה ע''ר 580265536 ת.ד. 1013 לקייה 8499100 טל' 6513208 – 08 פקס' 6513186 – 08 מנהלת רקמת המדבר, הגב' נעמה אלסאנע 0546734621 מייל: rikma@lakia2.org .רקמת המדבר – פרוייקט הבא לשמר את מסורת הרקמה הבדואית, לצמצם את האבטלה ולהוות מרכז העצמה לנשות העיירה. פרוייקט רקמת המדבר משתמש במוטיבים המסורתיים כשהם מיושמים על מוצרים מודרניים ברי-שימוש. הנשים עובדות בבתיהן, כשהן מסתייעות בדוגמאות רקמה משמלות ישנות, שנרקמו בהשראת דמיונן של נשים לאורך הדורות. העבודה בבית הרוקמת מאפשרת לאשה להמשיך בתיפקודיה המסורתיים בבית ולעבוד בשעות הנוחות לה, כשהיא מייצרת הכנסה נוספת למשפחה. לאחרונה החלו הנשים גם ליצור תכשיטים המשלבים אלמנטים בדואים מסורתיים. אחת לחודש מתכנסות הנשים, מביאות את פירות עמלן מקבלות את שכרן. המפגש מנוצל גם ללימודים ולהרצאות בנושאי בריאות, כלכלת הבית, ייעוץ משפטי וכד' ומהווה גם חווייה חברתית. במקום הוקם מרכז מבקרים באוהל בדואי ומבקרות בו למעלה מ - 300 קבוצות מאורגנות בשנה וכן רב גם מספר המבקרים הבודדים. מוצרי הרקמה נמכרים הן במרכז עצמו והן ברחבי הארץ. העבודות הוצגו ונמכרו גם בירידים ובבאזרים שונים בארץ ובחו''ל. הפרוייקט נחשב ל''עסק ירוק'', משום היותו אוטנטי ופרי יוזמה מקומית של נשות לקייה. הוא מקבל מדי שנה ברציפות את המלצת ''מפה'' לביקור במקום.
פריט אחד
ציור לפי מודל,לפי תמונה או שילוב של שניהם. שיחזור מדויק של תמונות ישנות או קרועות. נולדתי בת''א להורים יוצאי תימן. בצעירותי ציירתי מספר ציורים מוצלחים (בשחור לבן).למדתי פיסול במשך שנתיים בפוליטכניקום בלונדון. את הציור זנחתי למשך מס' שנים עד שחזרתי לפני 6 שנים לצייר אבל בצבע, אני מצייר לפי תמונות בעפרונות צבעוניים או בשחור/לבן בלבד. בד''כ הציור שאני מצייר גדול מהתמונה, ראו לדוגמה את הציור ''פרח-טייס''. בעפרונות אני יכול להגיע לדיוקים טובים יותר מאשר ניתן להגיע בצבע שמן או אקריליק (בצילום קשה לראות את הפרטים הקטנים ביותר בפנים בביגוד ובכפות הידיים וכד') בעפרונות צבעוניים אפשר גם להגיע לשכבת צבע דקה החל מכמעט שקופה קו על יד קו כמעט ללא מירווח ביניהם ובהדרגתיות מתונה, עד לקבלת מלוא חוזקו של העיפרון לדוגמה ראו את פניה של ''נערה-יפה'' שמשנה את דגישותו ככל שלוחצים יותר על העיפרון. את הציורים המוצגים ציירתי לפי תמונות והם נמכרים רק בהדפסים על בד קנבס, פרט למקרים שלקוח מזמין ציור במיוחד עבורו,כלומר המזמין יקבל את הציור המקורי. אני מקבל הזמנת ציור להגדלה לפי תמונה עד פי ארבע בערך, ככל שתמונת המודל יותר ברורה וגדולה הציור יהיה מדויק יותר וכמו-כן אני מצייר לפי מודל. הדרך היעילה והנוחה ביותר(במיוחד למודל), היא שילוב של ציור לפי מודל ולפי תמונה גם יחד. למרות שהעדפות שלי הם ציורי פורטרט מדויקים ולא ציורים אבסטרקטיים אני מצייר גם ציורי נוף (לפי תמונה) בדרך כלל (ולא רק) כרקע לציור פורטרט. כל הדפס על בד קנבס מבוצע באיכות טובה במיוחד. הציור עובר צילום/סריקה בסטודיו, ההדפס מבוצע בסטודיו לצילום על בד קנבס שמצטיין בטיב עבודותיו והחומרים שבהם הוא משתמש (Art 2 Israel).
פריט אחד
אדריאנה ציונה לוין, ציירת. בוגרת המדרשה לעיצוב וציור ת''א. במסגרת לימודיי האקדמיים, למדתי אצל הציירים דוד כפתורי וגרשון רנרט. ציירת, מעצבת, ומורה לעיצוב וציור מזה זמן רב. מציירת בעיקר בטכניקת שמן על בד, וצבעי מים. הציורים שלי עוברים תהליכים מורכבים של עשיה, הליך של כשנה עד שנתיים, כשכל שכבה, שינוי, ותוספת, שווי ערך לשכבה נוספת שעברה עליי אישית, שינתה אותי, והדרך שהפרספקטיבה החדשה והשונה שלי מקבלת קיום וביטוי על הבד והחומר. התחלתי את דרכי בתחום בגיל צעיר, כציירת ומורה לציור, עיצוב, ותולדות האמנות (והלבוש). לתחושתי עם הזמן יצרתי רגרסיה מן המימזיס אל סגנון יותר אימפרסיוניסטי, מופשט, התרשמותי, תוך שהתחזקה בי הקרבה אל הטבע. הציור עבורי היא מקור לאושר, נחמה, תשוקה ואהבה, דרך הציור אני מוצאת את ההבנה וההסתגלות הבלתי נגמרת אל החיים עצמם. וזאת בדרכי הניסוי, הגילוי, הזמן, נדבכי החיים, והחוויות אותן אני חווה המהווים לי למקור השראה. חברה באגוד האמנים הפלסטיים בישראל (אגודת הציירים והפסלים של תל-אביב), אגודת הציירים והפסלים בחולון ובבת-ים, ובארגון חפשי לציירים ופסלים בחיפה והצפון. תערוכות בהן הצגתי לאחרונה: 2013: תערוכת ''בעקבות האהבה'', גלריה 100, רעננה. 2011: פסטיבל D-ART לתרבות ולאמנות, בית העיתונאים, ת''א. 2010: תערוכת ''כתיבה נשית'', בית דניאל, יפו העתיקה. 2010: תערוכת ''פרמיירה צבעונית'', המרכז למחול תיאטרון ואמנות בינתחומית, תל-אביב. 2010: תערוכת ''הישובו בנים אל גבולם'', יפו העתיקה. 2010: תערוכת ''מרחב נשי'' בהיכל התרבות, ראשון לציון. 2009: תערוכת ''מוזות'' במוזיאון לאמנות עתיקה, ביפו העתיקה. 2009: תערוכת ''רומנטיקה'' במלון מצפה הימים, ראש פינה. 2009: תערוכת סוף שנה באודיטוריום מרכז הכרמל, חיפה. 2009: תערוכת ''קוצים'' בגלריית גן הקקטוסים, חולון. 2009: תערוכת מיניאטורות, בגלריה של המכון לאמנות, בת-ים. WRITTEN ABOUT ME: Adriana Tsiona Levin correlates a symbolic relationship between figurative, landscapes and daring colors. Her intensive use of colors and lighting evoke more an emotional state rather than a physical. Levin attempts to recreate the body and nature not only by sheer photographic and mimetic accuracy, but by expressing the true ambience and emotions of the area with mood and tone. Levin uses a distinct technique utilizing different kind of elements which allow passionate lines and forms. All the elements in the frame seem to flow with a harmonious rhythm and life force, as the figures and other elements alike speak the same language, carrying endless hermeneutic possibility. Throughout her body of work, this combination of skillful depiction of resplendent and bold color, vigorous brushstrokes and over all enlightening quality conveys a sense of epiphany and solace to the viewer.

קטגורית צילום, צילום אומנותי, צילום נוף, ציור בצילום - מבחר פריטים אקראי

תגיות

צילום, צילום אומנותי, צילומים, צילומים למכירה, צלם, צילום נוף, ציור בצילום