קטגורית ציור בצילום עם 171 יצירות

מיין לפי:
1,000 ₪

ציור בצילום

52 פריטים
לא תמיד אנחנו מוצאים את האומנות - לפעמים האומנות שלנו מוצאת אותנו. אני צלמת ואמנית. יוצרת מנדלות משולבות ציור, צילום, טקסטים וברכות. מנדלות קולאז' צילום, מנדלות לילדים, מנדלות עם ברכה לזוגיות, מנדלות עם ברכה למזל, מנדלות עם חמסה ועוד. אני יוצרת מנדלות עם אנרגיה, ומנדלות עם רוחניות, מנדלות צילום, ומנדלות ציור. העיסוק במנדלות מכניס הרבה אור ושמחה לחיי. אני מאמינה שאדם, כדי לחיות חיים מלאים, צריך שלושה דברים: ליצור, לתת ולקבל. המנדלות שלי ממלאות את כל שלושת הדברים האלו. יצירת המנדלות היא ברכה גדולה עבורי, ובעקבות העיסוק בהן מצאתי את עצמי בעולם רוחני, אנרגטי, נותן כוחות, שמחה גדולה, אושר, אור ואהבה, ובנוסף - מצאתי דרך ייחודית ליצור אותן, תוך שימוש בצילומים שלי כחומר גלם. האומנות תמיד הייתה חלק ממהותי. למדתי צילום בקולג' בקליפורניה, והתאהבתי בתחום. לאחר החזרה לארץ העברתי חוגי צילום לילדים בשנת 2008-9, שבשל אילוצים אישיים לא התאפשר לי להמשך ולהעביר. וכך הגיעו המנדלות לחיי, לפני מספר שנים. נתקלתי בהן במקרה לגמרי, בסדנת אמהות ובנות בביה''ס, ונשאבתי. מאז אני יוצרת מנדלות כל הזמן. אני יוצרת תמונות העצמה ותמונות אמון. תמונות ברכה ותמונות לרוגע. במהלך הדרך המנדלות התגלו לי כתמונות משנות חיים. מידי שבוע אני נתקלת באנשים שהתמונות שלי החדירו בהם אמון לעשות מה שהם חולמים ולא מעיזים, או לחילופין, אני מקבלת כל הזמן עדויות שונות כמו ''התמונות פתחו לי את הלב'' או ''התמונות שלך מדברות''.
30 פריטים
כאדם וכאמנית, אני יוצאת לגלות עולמות של יופי ולקלוט מציאות נסתרת. במצלמה שלי אני מציירת קומפוזיציות חופשיות ואקספרסיביות, לעיתים אבסטרקטיות לחלוטין, בהן הנושא הוא האור, הצבע, הקו והתנועה, ולאו דווקא אובייקט מצולם מוגדר. לעיתים נכנסת ''פנימה'', מבודדת אלמנטים שוליים לכאורה, ונותנת להם ביטוי ומשמעות חדשה. תפקידו של הצלם – לבחור. ואני בוחרת ביופי הקיים בשפע בעולמנו, אם רק נחפשו. אותו אני רוצה להכניס לחיי, ולתת לסביבתי אמנות המקרינה אופטימיות, שמחה ונחמה. מתוך כבוד למהותו הייחודית של הצילום לקלוט ולשמר מציאות, קיבלתי החלטה לא לעסוק באמנות דיגיטאלית, ואני נמנעת מעיבוד ממוחשב, מלבד תיקונים קלים כפי שהיו מקובלים מאז ומתמיד גם בחדר החושך ה''רטוב''. בשנים האחרונות, מתוך הצורך שלי לגעת, ללטף ולעצב חומר, ולצד המשך עבודתי כצלמת, התחלתי גם לפסל. באופן פרדוקסאלי, דווקא במדיום ההיולי ונטול החומריות של הצילום, אני מקפידה להראות מציאות ללא שמץ של מניפולציה, ואילו בפיסול, שמהותו היא חומרים וחומריות, אני מרגישה שאני יוצרת לגמרי יש מאיין. מציגה ומוכרת את יצירותי בארץ ובאירופה. לומדת אצל הפסל והמורה דויד פאר מ- 2006. ב- 2007 יזמתי מיני-גלריה במתף, תל-אביב, ואצרתי את התערוכות המוצגות בה במשך 3 שנים. ב- 2009 זכיתי בפרס עמותת אמני נתניה לאמנות הצילום, בה אני חברה פעילה עד היום. ב- 2013 אצרתי תערוכת צילום בנתניה. מבחר תערוכות אחרונות: - ''יצירות מאירות'' במסגרת פרויקט ''קהילה זוכרת'' - כפר-סבא - אפריל–מאי 2014 - ''מקצה לקצה'' – הגלריה על הצוק, נתניה – אוגוסט 2013 אוצרות: חדווה ארזי ודורית מגל - ''בית משותף'' – בית ספיר, כפר-סבא – יולי-אוגוסט 2013 אוצרת: עינת עריף-גלנטי - ''כשהטבע הופך לדומם'' – הגלריה על הצוק, נתניה – יוני-יולי 2013 - ''הוצא מהקשרו'' – גלריות העירייה, נתניה - יוני 2013 אוצרת: סמדר ברנע (אני :-)) - ''נגלה נפשי'' – בית אירן \ מרכז נתנאל (מרכז העשרה לגיל הרך), נתניה – מאי-יוני 2013 אוצרת: עליזה תבור - ''מסע בעקבות שיריה של אגי משעול'' - המועצה האזורית דרום השרון – אפריל-מאי 2013 אוצרת: יהודית מצקל, מפיקה: נוקי שריר - תצוגה ותחרות ''Abstracts'' של גלריה וירטואלית Art, Space & Time – מרס 2013 אוצר: ג'ון ר. מאת תמונתי זכתה בציון לשבח - ''ממעוף הציפור'' – מגדלי נאמן, רמת אביב – נובמבר 2012 - ינואר 2013 אוצרות: יפה מאיר ויונה נאור - ''היהודי הנודד'' – בית גבריאל – ינואר-פברואר 2012 אוצרת יעל ניצן
21 פריטים
משחק בתמונה ובצבע - ציור וקולאז'. ציור בצבעי אקריל באמצעות שפכטל, בהשראת ובשילוב תצלומים. קולאז'ים עשויים ביד מנייר ומקנווס, בהדבקה או בתפירה. העבודות למכירה או להשכרה. בנוסף, ניתן להשאיל את העבודות לחללי תצוגה בעלי חשיפה לקהל כמו משרדים, חנויות, דירות לתצוגה וכו'. קצת עלי.. יש דברים טובים שנולדים איתם ומלווים אותנו כל החיים. יצירות האמנות שלי ליוו אותי כבר מגיל צעיר והתבטאו בדרכים שונות במהלך השנים. את היצירתיות אף לקחתי לתחום עיסוקי המקצועי: שיווק בתחום ההי-טק. כמעט ביום בהיר אחד, סוף שנת 2006, אחרי עבודה רצופה של 27 שנים, החלטתי לעזוב את מקום עבודתי בו ביליתי 13 שנים רצופות. אחרי המרוץ של פיתוח קריירה וגידול המשפחה, לקחתי פסק-זמן וחיפשתי משהו ''בשביל הנשמה''. באופן טבעי חזרתי לעולם האמנות והיצירה. לאחר תקופת התנסות קצרה פיתחתי כיוון משלי של משחק בצבע ובתמונה - ציור בצבעי אקריל בעזרת שפכטל המשלב תצלום. לפעמים התצלום מהווה את ההשראה ליצירה, לפעמים היצירה הצבעונית גוררת אותי לחפש אחר התצלום המתאים. לפעמים אני נותרת עם הצבעים בלבד. בשנת 2011 לקחתי עוד שלב את הצילומים (בעצם ניירות מודפסים ממקורות שונים) והתחלתי ליצור קולאז'ים מרהיבים בעבודת יד (לא פוטושופ). מזמינה אתכם להינות מהעבודות.
פריט אחד
ציור לפי מודל,לפי תמונה או שילוב של שניהם. שיחזור מדויק של תמונות ישנות או קרועות. נולדתי בת''א להורים יוצאי תימן. בצעירותי ציירתי מספר ציורים מוצלחים (בשחור לבן).למדתי פיסול במשך שנתיים בפוליטכניקום בלונדון. את הציור זנחתי למשך מס' שנים עד שחזרתי לפני 6 שנים לצייר אבל בצבע, אני מצייר לפי תמונות בעפרונות צבעוניים או בשחור/לבן בלבד. בד''כ הציור שאני מצייר גדול מהתמונה, ראו לדוגמה את הציור ''פרח-טייס''. בעפרונות אני יכול להגיע לדיוקים טובים יותר מאשר ניתן להגיע בצבע שמן או אקריליק (בצילום קשה לראות את הפרטים הקטנים ביותר בפנים בביגוד ובכפות הידיים וכד') בעפרונות צבעוניים אפשר גם להגיע לשכבת צבע דקה החל מכמעט שקופה קו על יד קו כמעט ללא מירווח ביניהם ובהדרגתיות מתונה, עד לקבלת מלוא חוזקו של העיפרון לדוגמה ראו את פניה של ''נערה-יפה'' שמשנה את דגישותו ככל שלוחצים יותר על העיפרון. את הציורים המוצגים ציירתי לפי תמונות והם נמכרים רק בהדפסים על בד קנבס, פרט למקרים שלקוח מזמין ציור במיוחד עבורו,כלומר המזמין יקבל את הציור המקורי. אני מקבל הזמנת ציור להגדלה לפי תמונה עד פי ארבע בערך, ככל שתמונת המודל יותר ברורה וגדולה הציור יהיה מדויק יותר וכמו-כן אני מצייר לפי מודל. הדרך היעילה והנוחה ביותר(במיוחד למודל), היא שילוב של ציור לפי מודל ולפי תמונה גם יחד. למרות שהעדפות שלי הם ציורי פורטרט מדויקים ולא ציורים אבסטרקטיים אני מצייר גם ציורי נוף (לפי תמונה) בדרך כלל (ולא רק) כרקע לציור פורטרט. כל הדפס על בד קנבס מבוצע באיכות טובה במיוחד. הציור עובר צילום/סריקה בסטודיו, ההדפס מבוצע בסטודיו לצילום על בד קנבס שמצטיין בטיב עבודותיו והחומרים שבהם הוא משתמש (Art 2 Israel).
פריט אחד
שלום לכולם ותודה לכם על ביקורכם כאן. הסטודיו לצילום של אריק בלטינשטר, סטודיו מומחה לצילום והפקה של צילומי אדריכלות, צילומי מוצר, וחפצי אמנות. בנוסף בין שירותי הסטודיו: • מכירת צילומי אוירה ואומנות דיגיטליים ומודפסים. • שירותי הדפסת ענק בפלוטר. ייחודיות הצילום של אריק, באה לידי ביטוי בסגנון צילום ריאליסטי, מובנה אשר מדגיש את ייחודיות הסביבה תוך שימת דגש על הבלטת הנושא המרכזי לצילום. אריק בלטינשטר, אני מאמין – ''צילום היא דרך לבטא את המציאות בעיני המתבונן, תוך שימוש באלמנטים סביבתיים של צבע, תאורה מזג אויר ומיצוב נכון של הפריטים במסגרת. כך שישקפו אלו את תחושות המציאות והמסרים אותם ירצה נשוא הצילום להעביר''. ''בעבודתי, אני מקפיד על שימת דגש לרצונות ומטרות הלקוח, תוך מתן ייעוץ מקצועי המבוסס על עשרות שנים של ניסיון בתחומי הצילום השונים, על מנת ליצור חווית צפייה, ככזו שתשמר בזיכרונו של הצופה לאורך זמן.'' אריק בלטינשטר צלם מקצועי, בעל ניסיון של למעלה מ-40 שנים בתחום הצילום. בעברו צלם עיתונות (כ-15 שנים) במערכות עיתון מהמובילות בישראל (מעריב, ידיעות אחרונות, הארץ). זוכה פרס ראשון בתחרות צילום ''טבע מקומי'' בקטגוריית מראה מקום שנת 2014. השתתף בתערוכות צילום רבות בישראל וברחבי העולם. בין עבודות הצילום הרבות ניתן למצוא: צילומי מוצר ייחודיים ומקוריים, צילומי אמנות, וחפצי נוי. צילומי אדריכלות ועיצוב פנים (סולל בונה, נתיבי איילון ואדריכלים פרטיים מובילים).

קטגורית ציור בצילום עם 171 יצירות

מיין לפי:
דף 1 מתוך 2  -   1   2

תגיות

צילום, צילום אומנותי, צילומים, צילומים למכירה, צלם, צילום נוף, ציור בצילום