קטגורית צילום נוף ומקומות עם 217 יצירות

מיין לפי:
300 ₪
500 ₪
350 ₪
290 ₪
250 ₪
350 ₪
390 ₪

צילום נוף ומקומות

14 פריטים
לא עסקתי ביצירה בכלל עד אשר בשנת 2006 חליתי בסרטן שד ומצאתי את עצמי עוברת תקופה של טיפולים שונים ומשונים. באותה תקופה נחשפתי לקורס לבנית רהיטים מקרטון, בניתי ארונית שעומדת אצלינו בסלון ואח''כ המשכתי בחוג שבועי שבו המשכתי ובניתי עוד מדפים ועוד שולחן וממש התאהבתי בענין , בעלי אומר שבגלל הכימותרפיה נפגע זכרוני ואיני זוכרת שאיני יצירתית וכך אני יכולה ליצור בכיף. כאשר הרגשתי יותר טוב ולא רציתי להפסיק ליצור התחלתי מכינה מסגרות לתמונות, וכל מיני פריטים פרקטיים יום יומיים, אצלי בבית ובעיקר מחלקת מתנות שאני עשיתי שזה כיף גדול. מדובר בהמון שעות עבודה והשקעה בכל פריט אבל הכל נעשה באהבה והנאה רבה. היום אני בשלה יותר ושמחה להציע את עבודותי למכירה, בימים אלה הוספתי גם מחירים ואתם מוזמנים להזמין. בנוסף לעיצוב בקרטון אני מאוד אוהבת לצלם ואני מציעה לכם גם תמונות מהאלבום הפרטי שלי שאותן אני מוכרת עם מסגרת מאותו קרטון ממוחזר , אתם יכולים לראות את תמונה החסקה שכבר ממוסגרת או השקיעה בניצנים, כאשר את צבע המסגרת נוכל לבחור ביחד לתמונות שאתם יכולים להעביר לי במיל, כל מסגרת נעשית באהבה עם הרבה השקעה מהלב.
5 פריטים
שלום לכולם ותודה לכם על ביקורכם כאן. הסטודיו לצילום של אריק בלטינשטר, סטודיו מומחה לצילום והפקה של צילומי אדריכלות, צילומי מוצר, וחפצי אמנות. בנוסף בין שירותי הסטודיו: • מכירת צילומי אוירה ואומנות דיגיטליים ומודפסים. • שירותי הדפסת ענק בפלוטר. ייחודיות הצילום של אריק, באה לידי ביטוי בסגנון צילום ריאליסטי, מובנה אשר מדגיש את ייחודיות הסביבה תוך שימת דגש על הבלטת הנושא המרכזי לצילום. אריק בלטינשטר, אני מאמין – ''צילום היא דרך לבטא את המציאות בעיני המתבונן, תוך שימוש באלמנטים סביבתיים של צבע, תאורה מזג אויר ומיצוב נכון של הפריטים במסגרת. כך שישקפו אלו את תחושות המציאות והמסרים אותם ירצה נשוא הצילום להעביר''. ''בעבודתי, אני מקפיד על שימת דגש לרצונות ומטרות הלקוח, תוך מתן ייעוץ מקצועי המבוסס על עשרות שנים של ניסיון בתחומי הצילום השונים, על מנת ליצור חווית צפייה, ככזו שתשמר בזיכרונו של הצופה לאורך זמן.'' אריק בלטינשטר צלם מקצועי, בעל ניסיון של למעלה מ-40 שנים בתחום הצילום. בעברו צלם עיתונות (כ-15 שנים) במערכות עיתון מהמובילות בישראל (מעריב, ידיעות אחרונות, הארץ). זוכה פרס ראשון בתחרות צילום ''טבע מקומי'' בקטגוריית מראה מקום שנת 2014. השתתף בתערוכות צילום רבות בישראל וברחבי העולם. בין עבודות הצילום הרבות ניתן למצוא: צילומי מוצר ייחודיים ומקוריים, צילומי אמנות, וחפצי נוי. צילומי אדריכלות ועיצוב פנים (סולל בונה, נתיבי איילון ואדריכלים פרטיים מובילים).
4 פריטים
עדנה הלן בריל - מראה דרך העדשה את המצוי מעבר לגלוי. מצלמת תמונות אמנות, צילומיי האמנותיים, מרגשים, מספרים סיפור, רומזים רמזים, ומשעשעים. צילומים לבתים פרטיים, אולמות ומוסדות ציבור, בתי מלון, עסקים פרטיים, ולמתנות לאנשים שאתם אוהבים. לצפייה במגוון הצילומים בנושאים: טבע, בעלי חיים, אנשים, תעשייתי, ספורט, ארכיטקטורה - ניתן להזמין צילומים מודפסים,על בד קנבס,על נייר צילום,ממוסגר במסגרות מגוונות ובגדלים שונים. גיליתי לראשונה את העולם הקסום שנגלה דרך העדשה בגיל צעיר, ומאז אני מצלמת. סיימתי לימודי צילום במסגרת לימודי תיכון , בהמשך שירתי בצבא כצלמת ועובדת מעבדה בכל תחומי המקצוע. לימדתי במועדוני נוער, בתי אבות, ומועדוני פנסיונרים באופן פרטי ובהתנדבות, את כל תהליך הצילום, עבודה במעבדה, הדפסת תמונות, ריטוש ידני ועד שימוש במצלמה דיגיטלית ועיבוד תמונות במחשב. עבדתי כצלמת 30 שנה בכור בדימונה, תוך כדי לימודים והשתלמויות במסגרות שונות להשכלה גבוהה.

קטגורית צילום נוף ומקומות עם 217 יצירות

מיין לפי:
דף 1 מתוך 3  -   1   2   3

תגיות

צילום, צילום אומנותי, צילומים, צילומים למכירה, צלם, צילום נוף, ציור בצילום