לראש הדף

עגילים, עגילי כסף, עגילי זהב, עגילי פנינה, עגילים סרוגים

41 פריטים
שלום! שמי נועה שרון ואני צורפת ומעצבת תכשיטים, למותג: Noa Sharon Designs - Hand Made Art Jewelry במשך שנים עסקתי בתחומי מדעי החיים והביוטכנולוגיה. בעקבות סגירת חברת הסטארט אפ שבה עבדתי כחוקרת, החלטתי לקחת את עתידי בידי ולמנף את המצב ללימודי צורפות ועיצוב. אחת הסיבות שבחרתי בתחום הזה היתה כי עניין אותי לעסוק במקצוע שמשלב גם אמנות וגם אומנות, ומאפשר עבודה עצמית ו'בידיים'. מאז ומתמיד נמשכתי לתחומים אמנותיים. כעת התאפשר לי לרכוש את הידע בלימודים מעמיקים בבית ספר מקצועי ולהקים מותג עצמאי וכך לבטא את ההשראות והתכנים העיצוביים שספגתי לאורך השנים. ההשראות לקולקציות בעיצובי מגיעות ממקורות שונים ומתחומי העניין הסובבים אותי, תחום המדע, חומרים ויצורים אורגניים וטבעיים, תחומי הארכיטקטורה הצילום והעיצוב המודרני, צורות גיאומטריות ומופשטות וטקסטורות שונות. עבודותי נמכרות כיום במספר מצומצם של חנויות איכותיות בארץ, על מנת לשמור על ייחודיות ועל הרעיון של ייצור אישי בעבודת יד הנעשה בישראל. בנוסף השתתפתי בתערוכות בחו''ל ומוכרת בהצלחה ברחבי העולם ובבוטיקים נחשבים בארצות הברית, גרמניה ואיטליה. ★ כחלק מהרצון לעצב תכשיט שמבטא את אופי ותכונות המתכת ממנה הוא נוצר מחד ושומר על איכויותיו לאורך זמן מאידך, אני בוחרת למקד את עבודתי במתכות יקרות וחצי יקרות כזהב וכסף. בנוסף אני נמנעת מלהכין תכשיטים ממתכות מצופות וזאת על מנת שרמת הגימור של הפריט תישמר, האופי של המתכת יישאר והלקוחה תוכל ליהנות ממנו לזמן רב. אם ברצונכם בעיצוב מיוחד על פי הזמנה אנא צרו איתי קשר, אשמח להגשים את מה שדמיינתם! ניתן להשכיר את הפריטים באופן חד פעמי לאירוע מיוחד. הכסף והזהב בעיצובי מיוצר מכסף וזהב ממוחזר ללא כריה מחודשת, לשמירה על הסביבה. כל צילומי האופנה נעשו על ידי הצלמת המוכשרת קרין פורטי. c) copyrights 2009 - 2014 NoaSharonDesigns, all rights reserved)
25 פריטים
נעים מאד, שמי רבקה שניר, צורפת ומעצבת תכשיטים. עבורי, תכשיט הוא הרבה יותר מפריט משלים לביגוד. תכשיט הוא יצירה אמנותית מקורית שיש בה אמירה נשית - אמירה המעידה על סגנון, יצירתיות וטעם ייחודי. כפי שלכל אישה יש אישיות משלה, כך גם לכל תכשיט שאני יוצרת יש אופי וקסם משלו. בסטודיו שלי ברמת השרון, ניתן למצוא מבחר תכשיטים עשויים כסף, זהב, כסף מצופה זהב ובשילוב אבני חן. מקורות ההשראה שלי בלתי נדלים וכמעט בכל יום ''צץ'' רעיון מלהיב, בעקבותיו אני ממהרת לסטודיו ליצור ולהגשים עוד חלום... התכשיטים שאני מעצבת באהבה גדולה ובסבלנות אינסופית מקרינים אצילות ומוסיפים ריגוש, עניין חדש בכל הופעה, כזה שלא ניתן להתעלם ממנו. מרבית התכשיטים מיוצרים על פי דגם יחיד מסוגו, מתאימים הן ליום-יום והן לערב, בהתאם לאופי האישה ולסגנון האירוע. למעוניינים בעיצוב בלעדי - ניתן לקבל תכשיט גם בהזמנה אישית. אם אתן אוהבות תכשיטים יפים ומקוריים (לעצמכן או כמתנות) ואם אתם רוצים להפתיע אישה יקרה לליבכם, אני מזמינה אתכם לבקר בסטודיו שלי ולהתרשם. אייעץ ואעזור בשמחה!
16 פריטים
מאז ומתמיד אהבתי לעסוק בעבודות יד. נגעתי בסוגים רבים ושונים של מלאכות, אך תמיד נמשכתי לתחום הטקסטיל. למלאכת הלבד הגעתי לאחר שעבדתי בסדנת עבודה לאנשים עם צרכים מיוחדים. אחד התחומים בסדנה היה יצירת חרוזים מלבד אותם שירשרנו, ובשמחה רבה יצרנו יחדיו צמיד או שרשרת צבעונית. כשסיימתי לעבוד בסדנה, התחלתי לעסוק בתחום בעצמי. עבודות הלבד עשויות במלאכת יד, מהתחלה ועד הסוף. אני מכינה את החרוזים מצמר גולמי צבעוני, ואחר כך רוקמת עליהם בחוטי רקמה. התוצאה ציבעונית, ססגונית, ומושכת את העין. כל העבודות מקוריות, ואין יצירה הזהה לחברותיה, מאחר שתמיד ציבעי הצמר השונים, החוטים הציבעוניים ודוגמאות הרקמה יוצרים יחדיו עבודה חד-פעמית, שאין כמותה. עבודת הליבוד היא רבה, והמלאכה דורשת שלבים רבים ושונים. למרות זאת, אני משתדלת מאוד שהעבודות יעלו בסכום השווה לכל נפש. העגילים והשרשראות עשויים מכסף, או שרשרת מרצועת עור, עליהם תלויים חרוזי הלבד. אשמח מאוד להכין תכשיט במיוחד עבורך לפי טעמך האישי, בתוספת סכום סימלי של 15 ₪-20 ₪. בשימחת היצירה מאיה הוד - תכשיטי לבד מקוריים.
14 פריטים
מאז ומתמיד חדוות היצירה הייתה חלק דומיננטי מחיי, בשנים הראשונות בהם התחלתי ליצור באופן רצוף, היו דווקא בנושא הטלאים, והריקמה, ולאחר נישואי מצאתי את העולם המרהיב והססגוני של יצירת התכשיטים, זו הייתה אהבה ממבט ראשון. הדחיפה קדימה החלה דווקא כשילדיי היו קטנים יותר, בחופשות היינו מס. אמהות שהתארגנו לקייטנה לילדינו וכל אמא נתנה מעצמה בתחום שהיא אוהבת, מצאתי את עצמי יוצרת עם הילדים בתחומים שונים. באותו זמן התחלתי להעביר חוגים לילדים בנושא תכשיטנות, עיסת נייר ופסיפס, תחומים בהם נגעתי, ותוך כדי המשכתי ליצור ולשלב תכשיטים, בצבעים, ובחומרים שונים ומגוונים, החל מאבני חן, זכוכית, קריסטלים ועור, בשילובי מתכות כסף וזהב. אני ממשיכה לראות וללמוד מסדנאות שונות אותן אני עוברת, ואת ההשראה אני מקבלת מכל מקום בו אני נמצאת. נכון להיום אני סורגת בחוטי כסף טהור וגולד פילד, ויוצרת במגוון אפשרויות וסגנונות נהניית מעצם החידוש של לגעת בחומר, והיצירה נרקמת ללא לאות ובאהבה גדולה. כיום אני עובדת בביתי ומשלבת את חיי האישיים והפרטיים עם העשייה ואהבת היצירה.

קטגורית עגילים עם 354 יצירות

מיין לפי:
דף 1 מתוך 4  -   1   2   3   4

תגיות

, עגילי זהב, עגילי פנינה, עגילי כסף, עגילי גולדפילד, עגילי חישוק, עגילי זהב, עגילים סרוגים, תכשיטי זהב, תכשיטי כסף, תכשיטי גולדפילד