סגירה
פניה אל אסף זיו
שם:
כתובת אי-מייל:
טלפון או טלפון נייד:
קוד אבטחה:
פרטי הפניה:
שליחה
ביטול
אסף זיו

רשימת גלריות

טופס פניה
אפשרויות יצירת קשר:
אפשר להתקשר אלי - אסף זיו - בטלפון: 0507266498
ישוב: עין השופט
דומיין: www.homepro.co.il/asaf-ziv

פסלי דמויות

אסף זיו
תמונת פרופיל של אסף זיו
ליצירת קשר
אפשר להתקשר אלי - אסף זיו - בטלפון: 0507266498
טופס פניה
כתובת דף הבית של היוצר/ת
www.homepro.co.il/asaf-ziv
אסף זיו
את דרכי האמנותית התחלתי בצילום. עסקתי בכך די הרבה ובעצם מעט גם היום. בסוף שנות ה 80 של המאה הקודמת הצטרפתי לחוג קרמיקה בבית הספר למבוגרים במועצה האזורית מגידו – בהדרכת הקרמיקאית ג'ין מאיר ז'ל ומאז אני עוסק בכך בהתאם לזמן שיכולתי להקצות לכך.
במשך השנים לקחתי קורס פיסול באורנים בהדרכתו של הפסל יעקב חפץ וכן קורס עיצוב. התנסיתי גם בפיסול באבן ובברזל ולבסוף החלטתי על פיסול בחומר.
השתתפתי בתערוכת אמני הקיבוץ בירושלים, תערוכה משותפת באולם עין השופט, תערוכת יחיד בגלריה מעגן מיכאל, תערוכת אמני אזור מגידו במוזיאון בית וילפריד, תערוכת יחיד בגלריה בשריד, תערוכה במוזיאון המגדל בתל אביב, ובגלרית רמות מנשה.
במשך השנים נעזרתי בפסל דוד מוריס לשריפת עבודותיי (תנור שריפת עץ) וממנו השכלתי הרבה ממה שאני יודע כיום. עכשיו אני עובד בסטודיו שהיה של ג'ין מאיר ז'ל – ומשתמש לשריפת העבודות בתנור שריפת עצים שבניתי לעצמי.
הפיסול בשבילי הוא מעין ''בריאה'' של יש מאין. מהחומר שהוא חסר צורה אבל ניתן ליצירה אני בורא את יצירי דמיוני, לפעמים הם דומים למשהו ולפעמים הם בעיני המתבונן. בכל עבודותיי החומר נראה כפי שהוא וגם אם הצורה ''מתחזה'' למשהו מחומר אחר - הפסל עצמו ניכר שהוא עשוי מהחומר המקורי.
אין לי קו אחיד וברור בעבודתי אלא חיפוש מתמיד ורעיונות משתנים.
אל תחפשו בעבודותיי את מה שאני חשבתי כשעשיתי אותן – אלא את מה שאתם רואים.מוזמנים להנות מהפסלים בתמונות וכמובן אפשר לבקר אצלי בסדנא לקרמיקה בתאום.

פסלי דמויות

1,500
1,800
מבצע
1,500
1,800
מבצע
2,000
2,100
500
300
350
500
500
200
1,100
1,200
500
חומרים מועדפים
חומר קרמי, נחושת, רטן, רפיה, אבנים, עץ
התמחויות מיוחדות
פיסול בקרמיקה, טכניקה מעורבת, שריפה בטכנקות שונות
קטגוריות קשורות
הרשמה לקבלת עידכונים וחדשות באי-מייל מאסף זיו: