סגירה
פניה אל שגית לוי
שם:
כתובת אי-מייל:
טלפון או טלפון נייד:
קוד אבטחה:
פרטי הפניה:
שליחה
ביטול
שגית לוי

רשימת גלריות

טופס פניה
אפשרויות יצירת קשר:
0777860861/ 0523682688
ישוב: עין ורד
דומיין: www.homepro.co.il/sagit

צמידי כסף וזהב בעבודת יד, שגית לוי.

שגית לוי
שגית לוי
ליצירת קשר
0777860861/ 0523682688
טופס פניה
כתובת דף הבית של היוצר/ת
www.homepro.co.il/sagit
שגית לוי
אני קוראת לעצמי אומנית יוצרת, צורפת תכשיטים בעבודת יד. אני עובדת בחומרים כמו כסף וזהב ומשלבת אבני חן וחומרי גלם שונים.סיימתי את לימודי הצורפות ב1991 לאחר 3 שנים של לימודי עיצוב גרפי בדרום תל אביב. מזה שנים רבות למעשה בעקבות לידת בני הבכור ואחריו ביתי השניה, החלטתי לעבוד מהבית. ולמעשה כיום אני עובדת בסטודיו קטן בתוך הבית.מאזינה למוזיקה מדהימה ונסחפת על גלי הדימיון והחדווה. אני
יוצרת תכשיטים , שהם כמעט כמו ילדים שלי. וגם פרטי אומנות כגון בתי מזוזה מקוריים, ברכות לבית ולעסק, פמוטים ועוד. העבודות עשויות מכסף, זהב, אבני חן, עורות ופשתן.לעיתים אני יושבת על עבודה שעות וגם ימים. אני ממש יולדת כל פעם מחדש את היצירה. אני חושבת שזו קסמה של היצירה.
ברוב העבודות אפשר למצוא תפילות מהמקורות או ברכות לבחירה, החרוטות בכתב ידי הקריא מאוד, על גבי המתכת.את הברכות התחלתי לחרוט לפני שנים רבות כשגרנו מול בית כנסת. לא תמיד אני מבינה למה ואיך דברים קורים ומגיעים אלינו , אך אני בהחלט מקבלת מסרים ותחושות בטן שאיתן אני זורמת ביצירה ובאמירה של כל תכשיט ופריט יודאיקה שאני מכינה.
עבודותי נמכרות בארץ ובעולם.לשמחתי לקוחותי חוזרים ומביאים איתם ברכה כמו גם אנשים חדשים שמגיעים אלי , בעידן המחשב, זה פשוט פלא. אני מודה כל יום על המתנה הגדולה שקיבלתי מבורא עולם. איני אשה דתייה אך אני בהחלט אשה מאמינה . זאת מתנה גדולה גדולה לשמח אנשים ביצירה יפה, מקורית ומיוחדת . אז תודה גדולה לכל אותם שנכנסים ומתפעלים וגם לאותם שקונים. הרבה בריאות. שגית לוי.חשוב לומר: אני מכינה בהזמנה מיוחדת עבור לקוח, זאת הסיבה שאין אפשרות להחזיר את התכשיט.
הופעה שלי בטלויזיה

צמידי כסף וזהב בעבודת יד, שגית לוי.

אפשרויות תשלום נוספות
מזומן, המחאה, אשראי,העברה בנקאית ,פייפל.
אפשרויות משלוח
דואר, שליחים, איסוף מהסטודיו
הערות נוספות
כל תכשיט נעשה בעבודת יד בסטודיו ולא במפעל.
חומרים מועדפים
כסף, זהב, עור, פשתן, אבני חן
התמחויות מיוחדות
חריטת תפילות, ניסורים, ריקועים
הרשמה לקבלת עידכונים וחדשות באי-מייל משגית לוי: